SHALIMAR GUERLAIN I JA

PO RAZ PIERWSZY NATALIA VODIANOVA, MUZA DOMU GUERLAIN, WE WSPÓŁPRACY Z DYREKTOREM KREATYWNYM GUERLAIN OLIVIEREM ECHAUDEMAISON, STWORZYŁA SWOJĄ PIERWSZĄ KOLEKCJĘ MAKIJAŻU

Część zysków ze sprzedaży kolekcji zasili konto fundacji Naked Heart Foundation stworzonej przez Natalię Vodianovą.

GUERLAIN 2016 HOLIDAY MAKE-UP COLLECTION
GUERLAIN 2016 HOLIDAY MAKE-UP COLLECTION

Chciałam nazwać moją pierwszą kolekcję makijażu – Shalimar, na cześć zapachu, którego byłam twarzą przez osiem lat i który symbolizuje mój związek z marką Guerlain. Ta nowa współpraca z Guerlain opiera się na wzajemnym zaufaniu. Znam Oliviera odkąd zaczęłam pracować; jest dla mnie bardzo ważną osobą i bardzo drogim przyjacielem. Pracowaliśmy razem z całym zespołem rozwoju przez rok nad tym projektem. Uwielbiam pracować z fakturami i kolorami oraz projektować opakowania. To bardzo ekscytujące widzieć, jak moje pomysły i życzenia nabierają realnego kształtu i móc dzielić się tym z kobietami na całym świecie.

GUERLAIN HOLIDAY 2016

Oprócz twarzy i włosów, stosuję się ten puder na wewnętrzną część dłoni i na nadgarstkach. Więc kiedy przesunę ręce, subtelny zapach emanuje.

SOUFFLE D’OR DE SHALIMAR -Perfumowany połyskujący puder do ciała i włosów

Edycja limitowana Cena 387 zł

Specjalnie wybrałam te trzy kolory kuleczek, bo przypominają mi z kolory mozaiki indyjskich pałaców. Różowe perły podkreślają naturalny kolor policzków i nadają cerze świeżość; niebieskie perły korygują nierównomierny odcień skóry i cienie; natomiast złote perełki rozgrzewają i oświetlają kości policzkowe.

MÉTÉORITES PERLES DE LÉGENDE Puder rozświetlający w kulkach

Edycja limitowana Cena 266zł

Pomadka Rouge G – wygląda jak cenna szkatułka na klejnoty z lusterkiem – jest moim must-have makijażu, zawsze ją noszę w torebce, aby móc zrobić drobne poprawki w ciągu dnia.

ROUGE – Pomadka

Edycja limitowana Cena 212 zł

SHALIMAR GUERLAIN I JA PO RAZ PIERWSZY NATALIA VODIANOVA, MUZA DOMU GUERLAIN, WE WSPÓŁPRACY Z DYREKTOREM KREATYWNYM GUERLAIN OLIVIEREM ECHAUDEMAISON, STWORZYŁA SWOJĄ PIERWSZĄ KOLEKCJĘ MAKIJAŻU Część zysków ze sprzedaży kolekcji zasili konto fundacji Naked Heart Foundation stworzonej przez Natalię Vodianovą.
GUERLAIN HOLIDAY 2016
TERRACOTTA TERRA INDIA Puder brązujący

Moja wskazówka aplikacji: gest ‘3’ technika wymyślona przez Oliviera Echaudemaison. Narysuj 3 na każdym boku twarzy, od czoła do policzków, następnie na podbródku.

TERRACOTTA TERRA INDIA Puder brązujący

Edycja limitowana Cena 233 zł

Nie wahaj się zastosować złoty eyeliner lub zestaw cieni do powiek z kolekcji; to on przede wszystkim wydobywa błękit moich oczu!

L’OR EYELINER Eyeliner Sparkling Gold

Edycja limitowana Cena 135 zł

L’OR EYELINER Eyeliner Sparkling Gold
PRECIOUS LIGHT Rozświetlacz

Aby rozświetlić twarz, zastosuj ten odcień na kości policzkowe, zewnętrzny kącik oka, grzbiet nosa i tzw. „łuk Kupidyna”

PRECIOUS LIGHT Rozświetlacz

Edycja limitowana Cena 200 zł

W tym przypadku bardzo zależało mi na
metalicznym połysku aby podkreślić spojrzenie. Przy wyborze kolorów moją inspiracją były metale i kamienie szlachetne: złoto i szafir. Twoje oczy staną się najpiękniejszą ozdobą!

ÉCRIN SHALIMAR Podwójne cienie do powiek, Gold and Sapphire Shades

Edycja limitowana Cena 191 zł

ÉCRIN SHALIMAR Podwójne cienie do powiek, Gold and Sapphire Shades
KISSKISS przypadku bardzo zależało mi na Kremowa pomadka 563 Indian Pink

Czasami używam jej na moich policzkach, aby podkręcić ich kolor.

KISSKISS  Kremowa pomadka 563 Indian Pink

Edycja limitowana Cena 172 zł

Markę GUERLAIN bardzo cenię i chętnie sięgam po kosmetyki zarówno do makijażu jak i pielęgnacji, choć po te do makijażu częściej. Ta kolekcja bardzo mi się podoba i mam wielką chęć na praktycznie każdy produkt wchodzący w Jej skład. Absolutnie przepiękne opakowania i elegancja w każdym najmniejszym detalu…. to chyba póki co najpiękniejsza jak dla mnie świąteczna kolekcja makijażu!

Jak Wam się podoba? co Wam się zamarzyło ?

 

Autor