SISLEӰA LE TEINT

Trzy słowa 

Blask  – Wygładzenie  – Wypełnienie

Dwa słowa 

Odmładzający – Upiększający 

Jedno słowo 

Idealny 

SISLEY SISLEӰA LE TEINT

SISLEY
SISLEӰA LE TEINT

Podkład idealny ? tak ten podkład wysunął się na czołówkę, na pierwsze miejsce wśród wszystkich podkładów jakie miałam okazję używać. To kolejny produkt marki SISLEY, który doskonale łączy w sobie właściwości pielęgnacyjne z makijażowymi.  Formuła tego podkładu, oparta jest na bazie kultowego kremu ⇒ SISLEŸA L’Intégral Anti-Âge, dzięki czemu kosmetyk ten pielęgnuje, wygładza i rozświetla, dodając skórze zdrowego kolorytu. Przeciwdziała głównym oznakom starzenia skóry: zmarszczkom, utracie blasku, jędrności i gęstości skóry.

SISLEY SISLEӰA LE TEINT
SISLEY SISLEӰA LE TEINT

Podkład idealny dla mnie to taki, który nałożony na cerę staje się niewidoczny, nie podkreśla zmarszczek, nie zbiera się w załamaniach, nie przesusza, a podczas noszenia pielęgnuje moją cerę, chroni ją przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych i dobrze nawilża. Ten podkład spełnia te wszystkie punkty.

Gładka skóra zawsze wygląda młodziej. W tym podkładzie wykorzystane zostały właściwości peptydowego ekstraktu z soi i adenozyny, które pobudzają kolagenozę. Młodsza skóra, to także skóra bardziej wypełniona. Działanie wypełniające skórę umożliwia w formule podkładu zawartość  kompleksu nawilżającego, kojącego i łagodzącego, skomponowanego z ekstraktu kwiatów wiśni oraz pochodnej cukrów z pszenicy. Jedwabiście gładka skóra w dotyku to zasługa żelu optycznie maskującego niedoskonałości naskórka na bazie hektorytu, który tworzy na skórze cieniutki, wygładzający film, minimalizujący nierówności skóry.

 

SISLEY SISLEӰA LE TEINT wtapia się w skórę i zapewnia trwałość aż do momentu demakijażu. Jedwabiście kremowa konsystencja zapewnia efekt drugiej skóry. Stopień krycia możesz swobodnie budować ale jestem pewna, że już jedna warstwa tego podkładu wyrówna pięknie koloryt cery i przykryje wszelkie zaczerwienienia i niedoskonałości cery.

Nałożony pędzlem do makijażu daje mocniejsze krycie. Nałożony gąbeczką Beauty Blender lub opuszkami palców daje bardziej naturalne, satynowe i pełne blasku krycie. Uwielbiam moment kiedy kończę nakładanie tego podkładu… ten moment kiedy spoglądam w lusterko i widzę jak dużo daje rozświetlenia i blasku. To jeden z nielicznych, znanych mi podkładów, które same w sobie mają taką moc. Myślę, że na zdjęciach z makijażem ocenicie sami efekt. Jest to podkład, który używam solo, beż żadnego pudru wykończeniowego, bez rozświetlaczy .. Patrząc na cerę przed i po mam takie wrażenie : jest ciemno, ponuro, potem pstryk.., światło, blask i promienna cera …

 

SISLEY SISLEӰA LE TEINT
SISLEY SISLEӰA LE TEINT

Podkład SISLEY SISLEŸA Le Teint występuje w 7 odcieniach, w lekko różowych (R) lub beżowych (B) tonacjach, aby dopasować się do każdej karnacji.

R

SISLEŸA Le Teint

B

SISLEŸA Le Teint

R

SISLEŸA Le Teint

B

SISLEŸA Le Teint
SISLEŸA Le Teint
SISLEŸA Le Teint
SISLEŸA Le Teint
SISLEŸA Le Teint
SISLEŸA Le Teint
SISLEŸA Le Teint
SISLEŸA Le Teint
SISLEӰA LE TEINT
SISLEŸA Le Teint
SISLEŸA Le Teint

Upiększenie cery z jednoczesnym zapewnieniem jej wszelkich niezbędnych korzyści, to wyzwanie skutecznie zrealizowane przez podkład SISLEY SISLEŸA Le Teint. Efekt wygładzenia cery, zjednolicenia kolorytu jest widoczny natychmiast. Skóra wygląda świeżo, młodo i jest pełna blasku. Cera promienieje, a właściwości pielęgnacyjne tego podkładu działają na naszą przyszłość…

 

Autor