MAKE UP FOR EVER Artist Rouge

MAKE UP FOR EVER
Artist Rouge

Marka MAKE UP FOR EVER jest profesjonalną marką makijażową stworzoną w 1984 roku w Paryżu przez Dany Sanz, artystkę, malarkę, rzeźbiarkę i makijażystkę. Dzisiaj jest to kultowa marka skierowana do wymagających i wytrawnych odbiorców. Jej produkty są stosowane zarówno przez profesjonalnych makijażystów, modelki, celebrytów jak i szerokie grono odbiorców. Kolorystyka, filozofia i metody marki obecne są dzisiaj w ponad 45 krajach. Dany Sanz słynie z perfekcjonizmu i wysokich wymagań. Jest główną kreatorką produktów. Jej wytrawność w tworzeniu nowych odcieni i konsystencji sprawia, że nie ustaje w poszukiwaniach; dla Dany Sanz nic nigdy nie jest zbyt doskonałe, stara się zawsze stworzyć jeszcze lepszy produkt. Wprowadzając nową kolekcję pomadek, MAKE UP FOR EVER  ponownie dowodzi swej zdolności przesuwania granic transformacyjnej mocy makijażu. Intensywne, wibrujące lub klasyczne kolory, matowy lub satynowy efekt – pomadki ARTIST ROUGE są teraz dostępne w 48 odcieniach, które pozwolą Ci w pełni dać wyraz Twej kreatywności.

Pomadki od pierwszego użycia zachwyciły mnie jakością. Choć markę znam już długo, pomadek wcześniej nie miałam okazji używać. Miękka, jedwabista konsystencja pozwala na komfortowe nakładanie. Już jedną warstwą osiągniesz kolor jaki widzisz w opakowaniu.  W pomadkach Artist Rouge MAKE UP FOR EVER wykorzystana została technologia przetwarzania pigmentów „Show-off Color”, która składa się z dwóch procesów:

  • Technologii Potrójnego Mielenia, gdzie pigmenty są mielone trzykrotnie do otrzymania jednorodnych drobinek, które ukazują oryginalną, idealną i surową czystość koloru.
  • Mieszania pigmentów z bezbarwnym olejkiem, co pozwala uzyskać jeszcze bardziej intensywny i ujednolicony kolor, dla perfekcyjnego efektu bez skazy.
MAKE UP FOR EVER Artist Rouge
MAKE UP FOR EVER Artist Rouge

Formuła pomadek ARTIST ROUGE zawiera kompleks wosków, które zapewniają trwały efekt nawet w ekstremalnych warunkach i mogą sprostać profesjonalnym wymaganiom takim, jak codzienne życie kobiet. Dzięki swym właściwościom odżywczym olejek makadamia i ślaz zapewniają ustom ekstremalny komfort i zapewniają perfekcyjny efekt końcowy. Absolutnie komfortowa formuła, która nie wysusza ust, świetnie się trzyma na ustach przez kilka godzin i nie migruje poza ich kontur. Jestem zakochana w tych pomadkach i mam zdecydowanie ochotę na inne odcienie!  Paleta barw to łącznie 48 odcieni, w tym aż 34 to zupełnie nowe. Polecam przyjrzeć się tym pomadkom, a jestem pewna, że na pewno znajdziesz nie jeden, a kilka odcieni, które skradną Twe kosmetyczne serce!

C405 - Rouge scène

C405 - Rouge scène

C405 - Rouge scène
C405 - Rouge scène
M301 - Orange coquelicot

M301 - Orange coquelicot

M301 - Orange coquelicot
M301 - Orange coquelicot
Autor