Sephora  Sweet And Salty Blend Vanilla + Sea Salt

Do Not Drink – słodko-słoną kompozycję wanilii z solą morską, zapach dla wszystkich, składający się w 87% z naturalnych składników.

Kolekcja zapachów Do Not Drink Tasty Fragrances, została wyprodukowana w całości we Francji, jest pełna zaskakujących, wyśmienitych nut stworzonych z najlepszych składników pochodzenia naturalnego. Pachną tak kusząco, że aż chciałoby się je wypić! 😉

Smakowity, słoneczny zapach
Uważaj, bo zechcesz się go napić! Wstrząśnięty jak koktajl, ten smakowity, waniliowy zapach zaakcentowany nieoczekiwaną nutą kwiatu soli morskiej będzie gratką dla każdego, kto kocha słoneczne zapachy i słono-słodkie przysmaki. Aromat aksamitnej, bogatej wanilii unosi się w tle i krystalizuje w kontakcie z delikatnym kwiatem soli morskiej. Ten wyjątkowy zapach w przystępnej cenie spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Wyśmienita kompozycja zapachów składająca się w 87% z naturalnych składników

Podobnie jak wszystkie zapachy Do Not Drink, ta słodko-słona kompozycja zapachowa składa się w 87% z naturalnych składników, w tym z alkoholu roślinnego – destylowanego z buraków. Szlachetne surowce, takie jak wanilia z Madagaskaru i bergamotka z Włoch, zostały starannie wybrane przez francuskich perfumiarzy słynących ze swojej kreatywności.

Waniliowy zapach zamknięty w ekologicznym opakowaniu

Nadruk na pudełku, w którym schowane są zapachy Do Not Drink, został wykonany tuszem roślinnym. Zarówno flakon, jak i kartonik w pełni nadają się do recyklingu

Autor