Sobotnie popołudnie. Wydaje się, że zrobiła już wszystko…  kupiła co trzeba na weekend, a także to, co nie trzeba. Z samego rano pojechała na giełdę po kwiaty.. te sobotnie poranki i wizyta na giełdzie kwiatów zawsze pozytywnie ją nastrajają. Magiczne miejsce, w którym paleta barw i zapachów tworzą jedną całość… Kocha kwiaty… Kocha życie…

Wysprzątała dom na lśniąco, wyeksponowała kwiaty w każdym dobrym do tego miejscu, przygotowała obiad, którego pyszny zapach dolatuje ją z piekarnika, zaplanowała kolację…

A skoro jest tu tak pięknie, to poczuła się zobowiązana, by sama też wyglądać wspaniale. Wzięła szybki, pobudzający prysznic, użyła kwiatowy balsam do ciała, na twarzy w tym czasie działała ekstra nawilżająca maseczka, zrobiła delikatny ale świetlisty makijaż, a na koniec błękitny kolor na paznokciach zmieniła na lekki róż. Założyła to co najbardziej lubi: wygodne, ale wciąż kobiece i seksowne spodnie do bluzki, której górna, szyfonowa część lekko prześwituje odsłaniając zaledwie fragmencik bielizny.

 

ACQUA DI PARMA – PEONIA NOBILE
ACQUA DI PARMA – PEONIA NOBILE

Weszła do swojego studia, pstryknąć jeszcze kilka fotek, napisać kilka słów, wykorzystać ostatnie minuty światła. Spojrzała na ogrom nagromadzonego tu sprzętu. Aparaty fotograficzne, kamera, specjalne lampy i akcesoria do oświetlania, kilka komputerów. Technologia nie stanowiła dla niej problemu, sama doszła do tego, jak wykorzystać najlepiej i najefektowniej wszystkie te super nowoczesne sprzęty. Zanim wyszła, omiotła studio wzrokiem, uśmiechnęła się na myśl o wczorajszej sesji, o pięknych kwiatach w wazonie, biżuterii, która znalazła się tu, by tym razem stanowić tło, dla piwoniowego zapachu. Tak.., to są właśnie te chwile, które sprawiają, że jej życie jest bardziej kolorowe… Jeszcze tylko kilka kropel Peonia Nobile od Acqua di Parma. Lekkiej, nowoczesnej interpretacji bardzo kobiecego kwiatu – piwonii. Zapachu dla kobiety dynamicznej, nowoczesnej i ceniącej romantyczne dodatki w dobrym guście.

 Acqua Di Parma Peonia Nobile – zapach otwiera urokliwa nuta Maliny, charakterystycznym, delikatnie kwaskowym niuansem, naznaczając początek tego zapachu i wprowadzając  w najbardziej owocowe akcenty zapachu kwiatu Piwoni. Nagle Czarny Pieprz przynosi świeży, wytrawny i dynamiczny akcent, który następnie rozciąga się na całość zapachu. W majestatycznym sercu eksploduje Akord Piwonii, z całą mocą, ze swoimi kwiatowymi, pełnymi gracji tonami, którym płatki Geranium o lekko cytrusowej nucie, przynoszą współczesne wibracje. Powietrzna symfonia spoczywa na miękkim łożu Tureckiej Róży, z jej dojrzałymi i nieustępliwymi nutami, elegancka, pełna harmonia kwiatowa. Odtąd Frezja nadaje aspekt delikatnej świeżości. Najbardziej miodowe akcenty zapowiadają wyrafinowaną słodycz, niemal namacalną, która stopniowo odsłania ciepłe  i łagodne nuty Ambry, upiększone drzewnymi akcentami Paczuli, rozświetlone zmysłowymi tonami Piżma.

Acqua Di Parma Peonia Nobile
Acqua Di Parma Peonia Nobile

Pełna przepychu ale też delikatności. 

Ekskluzywne i wyrafinowane Ogrody Włoskie chronią piękno  i podkreślają szlachetność tego majestatycznego i niezwykle eleganckiego kwiatu, pielęgnują bogactwo nieskończoności  aspektów jego płatków.

Acqua di Parma zamyka kwiat Piwonii w wyrafinowanym i czarującym zapachu, dedykowanym  dynamicznej i pełnej życia kobiecości.

Peonia Nobile to bogaty i kompleksowy zapach, który łączy wibrujące i dynamiczne akcenty z intensywnymi i aksamitnymi nutami – w idealnej równowadze. Wyrafinowana i elegancka harmonia, z wielką osobowością.

Autor