Firma Katmandu to firma, której w pełni ufam! Doświadczenie branżowe oraz znajomość rynku, panujących trendów i wiedza o lukach, które sprawiają, że osoby takie jak ja poszukują sklepu, który spełni wszystkie wymagania, stały się podstawą do postawienia pierwszego kroku i rozpoczęcia działalności. Pojawiła się wówczas myśl, która nawet teraz nie straciła na swojej aktualności i nadal jest dla firmy Katmandu istotnym elementem zachęcającym do jeszcze efektywniejszej pracy. Tą myślą było stworzenia miejsca, które wyjście naprzeciw  oczekiwaniom i  potrzebom klientów. Miejsce, gdzie można kupić prawdziwe, drewniane meble, bez konieczności długiego oczekiwania. Firma powstała w 2013 roku, która do dzisiaj produkuje te piękne meble. Katmandu przy  produkcji mebli wspólpracuje ze sprawdzonymi producentami. Polecam serdecznie !

Kilka lat temu kilka mebli z salonu wymieniliśmy na meble Katmandu i do tej pory wyglądają jak nowe! W tym roku nasz salon uzupełniliśmy o kolejny mebel tej marki! Piękna biała witryna Belluno Elegante! To kolejne meblarskie marzenie spełnione! Wygląda przepięknie w naszym salonie i idealnie uzupełnia miejsce wypoczynku.

 

Katmandu Witryna
Biała witryna Katmandu
Biała witryna Katmandu

Jest ona niezwykle pojemna, a oprócz pięknego wyglądu zapewnia także wysoką funkcjonalność. Posiada frezowane szuflady, otwarte półki oraz półki za szkłem. Dzięki temu, że możesz zadecydować, co będzie widoczne dla Twoich gości, masz znaczący wpływ na wygląd całego mebla. Witrynka biała wykonana została w Polsce z najwyższej jakości drewna sosny fińskiej.Produkt składa się z dwóch półek otwartych, na których możesz ustawić m.in. książki lub rodzinne pamiątki. Poniżej znajdują się szuflady na prowadnicach Quadro, które działają płynnie i są wyposażone w system cichego domyku. Frezy, którymi są wykończone idealnie pasują do całości. Po lewej stronie zamontowano drzwi częściowo zaszklone. Na górnych półkach można ułożyć reprezentacyjne przedmioty, natomiast niżej – rzeczy mniej reprezentacyjne, np. serwetki i obrusy. Przeszklenia wykończone są szprosami, a drzwi oraz szuflady posiadają metalowe uchwyty bardzo dobrej jakości. Szuflady to dobre miejsce na wsadzenie ważnych dokumentów, które nie mogą się zagubić. Ich wnętrze, podobnie jak wnętrze całej witryny, za wyjątkiem boków szuflad, jest bielone.

Autor