Redaktorzy urody za niego ręczą. Wielbiciele nie mogą bez niego żyć. La Mer przedstawia nowy wymiar The Renewal Oil. Jego wyjątkowy blask i wszystkie korzyści teraz będą służyć całemu ciału. Bogactwo Renewal Body Oil Balm otula skórę falą kojącego nawilżenia Miracle Broth™ i jest jak pocałunek budzący jej cudowny, emanujący zdrowiem, blask.

The Renewal Body Oil Balm otula skórę regenerującym Miracle Broth™, legendarnym eliksirem odnawiającym komórki, który jest sercem wszystkich produktów La Mer oraz kompozycją cennych olejków Miracle Broth Oils, pomagających natychmiast ukoić skórę
i uspokoić widoczne zaczerwienienie czy podrażnienie. Skóra jest odżywiona, zmiękczona i cudownie sprężysta, a jej bariera ochronna odbudowana i wzmocniona. Tekstura skóry wyraźnie się poprawia. Wygląda ona też młodziej i jest zauważalnie gładsza. Moc przeciwutleniaczy neutralizuje również wolne rodniki, pomagając chronić skórę przed zanieczyszczeniem środowiska. La Mer traktuje ciało tak samo poważnie, jak cerę. The Renewal Body Oil Balm może być również stosowany na przesuszoną i wymagającej regeneracji skórę kolan, łokci, pięt oraz wszystkich obszarów ciała potrzebujących szczególnej uwagi i troski.

Skoncentrowany balsam jest aktywowany przez ciepło skóry. W zetknięciu z nią przekształca się w lekki, jedwabisty olejek. Wszystko po to, aby uzyskać promienny, młody wygląd, jednocześnie dostarczając skórze odżywczych składników. Naturalny zapach olejków Miracle Broth™ w połączeniu z kwiatem pomarańczy, nutami drzewnymi, delikatnymi nutami kwiatowymi i aromatami herbacianymi – cudownie koi zmysły i pozostawia uczucie niezwykłego spokoju i relaksu.

LA MER – THE RENEWAL BODY OIL BALM!
Autor