Perfumy na Walentynki dla Niego to zawsze dobry pomysł, a jeśli jeszcze nie wiesz na jakie się zdecydować sprawdź moją propozycję !

 

♥ Acqua Di Parma Colonia Pura

♥ GINGEMBER & VETIVER SENSUEL 

♥ BVLGARI MAN WOOD ESSENCE

perfumy prezent na Walentynki dla Niego
Acqua Di Parma Colonia Pura

Acqua Di Parma Colonia Pura

Mężczyzna Colonia Pura to człowiek z charakterem, pełen dobrych manier i smaku. Jest zarówno mężem, jak i ojcem, odkrywcą nowych ścieżek kultywowania wyrafinowanej przyjemności. Czerpie ogromną dumę ze swojego dziedzictwa i zdaje sobie sprawę skąd pochodzi. Wciąż jednak ma tę niespokojną, młodzieńczą energię, która przejawia się w jego spontaniczności. Wszystkie te elementy odzwierciedlają jego wybór zapachów, dlatego też wybiera Colonia Pura. Podobnie jak on, Colonia Pura obrazuje silną, a zarazem nowoczesną i otwartą męskość.  Colonia Pura promieniuje zmysłową męskością, świeżą energią i nowoczesną lekkością. Skąpana w słońcu bergamotka, połączona z soczystymi nutami pomarańczy i delikatnym akcentem petit grain, wprowadza światło i powiew świeżości do klasycznej cytrusowej struktury Colonii. Następnie ujawnia się  uwodzicielska i pociągająca energia serca zapachu.  Kwiatowa soczystość narcyza i absolutu jaśminu miesza się z pikantnymi nutami kolendry. Ciepłe i wyrafinowane akcenty paczuli i drzewa cedrowego spotykają się w bazie z delikatnym, ale trwałym białym piżmem. Rezultatem jest promienna dynamika, która celebruje życie, inspiruje i otwiera nowe horyzonty dla ekspresji.

100BON to pierwszy Dom Perfumeryjny dedykowany składnikom w 100 % naturalnym. Zapachy 100BON wytwarzane są w Grasse, we Francji. Bazą wszystkich kompozycji 100BON jest pszeniczny bio alkohol, wszystkie składniki są identyfikowalne. W 100BON wszystkie produkty można napełnić na nowo, wszystkie są w100% odpowiednie do recyclingu. 100BON to zapachy wytwarzane z poszanowaniem reguł wysokiej sztuki perfumeryjnej, na bazie olejków eterycznych pochodzących z odpowiedzialnego rolnictwa.

100BON GINGEMBER & VETIVER SENSUEL 

Mandarynka, Wetywetia Haitańska

Świeży i musujący lecz wciąż wyrazisty zapach z cytrusowymi i drzewnymi nutami które łączą się z Imbirem. Uwodzicielski!

(C) Gingembre & Vetiver sensuel 50ml
BVLGARI MAN WOOD ESSENCE

BVLGARI MAN WOOD ESSENCE

Bvlgari Man Wood Essence to śmiały wyczyn w świecie perfum. “Wspaniałe drzewo nasyca ten zapach bardzo silną energią,” mówi Mistrz Perfumiarstwa Alberto Morillas. Aby ukierunkować cudowną energię drzewa, Morillas wybrał mocne, drzewne nuty: cyprys, wetywerię i drzewo cedrowe. “Sama nazwa Bvlgari Man Wood Essence zainspirowała  mnie do połączenia tych intensywnych z natury nut drzewnych” wyjaśnia. W efekcie Eau de Parfum jest równie śmiała  i oryginalna jak mężczyzna, który ją nosi. Mistrzowsko zblendowana, Eau de Parfum zbudowana jest jak drzewo:  jej kolorowe nuty głowy tańczą jak liście i gałęzie na wietrze, jej ziemne nuty serca odzwierciedlają siłę pnia drzewa, a jej rozrosłe nuty głębi zakotwiczają zapach, równie dobrze jak korzenie. W efekcie, elektryzujący zapach podaje nieograniczoną siłę natury w zasięg rąk mężczyzny Bvlgari.  Eau de Parfum otwiera się olśniewającym blaskiem hesperydów i przypraw. Skórki włoskich cytrusów przenoszą cię na szeroko rozpostarte widoki Śródziemnomorza, gdzie horyzont jest pobudzający a życie wibrujące. Kolendra dodaje nieoczekiwaną nutę ognistej przygody.  Żywość ustępuje miejsca okazałym, męskim nutom drzewnym. Zawsze zielony cyprys, drzewo, które kwitnie przez okrągły rok, jak ambitny, zapracowany mieszkaniec miasta. Jego głęboki, zielony aromat zintensyfikowany jest tlącą Wetywerią Haitańską wybraną ze względu na jej  uwodzicielski i kompleksowy wkład w zapach. Jak serce domu, podwaliny zapachu zawsze są ciepłe i zapraszające.  To zasługa innego, wiecznie zielonego drzewa: cedru.  Aby zintensyfikować jego dymny aspekt, Morillas połączył dwie różne techniki destylacji i puryfikacji drzewa, w wyższej temperaturze, z namiętną żywicą i nutami morskimi. Efekt: Końcowy strumień  stymulującej siły.  

Autor