Od roku 1851 firma Kiehl’s bez reszty angażuje się w oferowanie swoim klientom wysokiej jakości produktów i zapewnia im najwyższe standardy obsługi. Marka ta zawsze wsłuchiwała się w potrzeby swoich klientów, co od ponad 160 lat daje jej inspiracje do tworzenia nowych formuł. Po dziś dzień wiele produktów, których formuły powstały na początku XX wieku, wciąż znajduje się w ofercie marki. Stały się one ikonami Kiehl’s, towarzyszącymi nam kiedyś, obecnie i w przyszłości. Krem do rąk i balsam do ust, które dziś polecam to mój niezbędnik w wieczornej pielęgnacji!

Krem do rąk to kosmetyk bez którego nie wyobrażam sobie codzienności. Praca w rękawiczkach kilka godzin dziennie , środki dezynfekcyjne i bardzo częste mycie rąk sprawiają ,że moja skóra na dłoniach jest w ciągłym “stresie” . W każdym miesiącu zużywam około 3-4 opakowania kremów do rąk. Nie mam swojej ulubionej marki, ale jest kilka kremów , które bardzo polubiłam i często po nie sięgam. Moja “zapasowa” szuflada jest regularnie uzupełniania o nowe sztuki. Czasami kupuję nawet po dwa opakowania od razu tego samego kremu. Krem do rąk mam wszędzie, w sypialni, w kuchni, w torebce i w pracy. Zawsze gdzieś w zasięgu wzroku i ręki. Pewnie większość z Was ma podobnie i w ogóle mnie to nie dziwi , uważam ,że wiek zdradzają nie tylko zmarszczki na twarzy i szyi ale także dłonie.

Kiehl’s Ultimate Strength Hand Salve

Produkt łagodzi, nawilża i intensywnie pielęgnuje. Pielęgnuje wysuszoną skórę rąk, wysuszoną wskutek wykonywania prac fizycznych, manualnych, bądź oddziaływania nieprzyjaznych warunków atmosferycznych. Pozwala skórze pochłaniać wodę z powietrza i tworzy na jej powierzchni rodzaj „rękawiczki ochronnej”, która zabezpiecza przed utratą wilgoci. Zawiera kompozycję olejków roślinnych oraz naturalny wosk pozyskiwany z oliwy z oliwek, który łagodzi, nawilża i intensywnie pielęgnuje.

#kiehlspolska
#kiehlspolska

Kiehl’s Lip Balm #1

 

Uwielbiam ten balsam za wszystko ! formułę, właściwości i skład ! Balsam doraźnie chroni i przynosi ulgę spierzchniętym i popękanym ustom. Zabezpiecza przed wysuszającym działaniem wiatru i niskiej temperatury. Formuła zawiera łagodzące składniki zmiękczające: skwalan, lanolinę, olejek ze słodkich migdałów, jak również witaminy A i E.

Skwalan

Wysokiej jakości szlachetny olejek nawilżający pozyskiwany z oliwek. Udowodniono, że jest niezwykle kompatybilny z naturalnymi tłuszczami produkowanymi przez skórę (w rzeczy samej skwalan naturalnie występuje w sebum). Słynie z łatwo wnikającej w skórę konsystencji i z tego, że czyni skórę aksamitnie gładką w dotyku. Skwalan to bardzo charakterystyczny składnik Kiehl’s – stosowany  w większości naszych formuł nawilżających.

Chłodzący Aloes 

Wyciąg z Aloe Vera od stuleci znany jest z właściwości łagodzących i nawilżających.

Witamina E

Pochodzenia naturalnego, o uznanych właściwościach antyoksydacyjnych. Witamina E skutecznie neutralizuje uszkadzające skórę wolne rodniki. Oprócz ochrony skóry przed utlenianiem, witamina ta często stosowana jest w pielęgnacji nawilżającej.

Balsam genialnie regeneruje przesuszony naskórek ust. Świetnie nawilża, wygładza i natychmiastowo daje poczucie komfortu!

Polecam serdecznie !

Autor