Desenio to marka, która pasjonuje się wystrojem wnętrz, a szczególnie stylem skandynawskim. Od czasu powstania firmy w 2010 roku rozwijała się ona niezwykle szybko. Jest obecna online w 33 krajach. W Desenio znajdziesz najszerszą gamę skandynawskich plakatów oraz ramek, zawieszek, klipsów i półek na obrazy. Marka nieustannie podąża za najnowszymi trendami stylów wystroju wnętrz i designu skandynawskiego. W ofercie są artykuły dekoracyjne, wśród których znajdzie się coś do każdego pomieszczenia i każdego stylu wystroju.

Oferowane przez Desenio  plakaty są drukowane na najwyższej jakości niepowlekanym, matowym papierze klasy premium (200 g). Cechuje go luksusowe wykończenie. Wszystkie plakaty (z wyjątkiem tych o wymiarach 13 x 18 cm i 21 x 30 cm) są dostarczane w postaci rolki umieszczonej w cylindrycznej tubie, zapobiegającej uszkodzeniu w czasie transportu. Marka oferuje również ułatwiające stworzenie dekoracji na ścianę akcesoria, takie jak ramki, zawieszki, półki i klipsy.

W ofercie są tysiące różnych obrazów z mnóstwem różnorodnych motywów, jestem pewna,  że znajdziecie wśród nich obrazy idealnie pasujące do Waszych domów. Desenio posiada w ofercie ogromny asortyment plakatów z fotografiami, klasycznych czarno-białych plakatów, ciekawych obrazów w stylu retro, plakatów z abstrakcyjną sztuką nowoczesną, ilustracji, ślicznych plakatów dla dzieci i wiele innych. Obrazy autorstwa wybranych artystów i fotografów, przedstawiające znane motywy, które dziś można zaliczyć do nowoczesnej klasyki. Desenio podąża za najnowszymi trendami ze świata sztuki i aranżacji wnętrz, dlatego zatrudnia również własny zespół kreatywny, który tworzy wyjątkowe obrazy, dostępne wyłącznie w Desenio.

Desenio plakaty
obrazy Desenio
obrazy Desenio

Od pierwszego ujrzenia plakatów Desenio wiedziałam, że kilka z nich na pewno zagości w moim domu. Pierwsze, drugie i kolejne podejście …. Przyznaję, że wybór był dla mnie bardzo ciężki, każde otworzone okienko z obrazem na stronie Desenio kusiło by mieć właśnie ten plakat … Podejrzewam, że Wasz wybór też do najłatwiejszych nie będzie należał bo one wszystkie są takie piękne ! Wyjątkowe i nie sposób przejść obojętnie obok większości. Na początek wybrałam obrazy, które są w moim pokoju. Wiecie jak bardzo kocham ten swój kącik! Wybrałam kilka obrazów, które odzwierciedlają moją duszę, takie które ujęły mnie swoją prostotą, a zarazem niezwykłą elegancją. Idealnie się wpisały w klimat tego mojego miejsca! Poza plakatami wybrałam jeszcze dwa tylko z napisem, Nowy Jork, miejsce, które zawsze bardzo mnie interesowało i miejsce, które zawsze pragnęłam zobaczyć. Marzenia spełniłam w zeszłym roku ! Byłam w Nowym Jorku aż dwa razy ! Ten obraz NY musiał być u mnie! Drugi tylko  napisem to obraz, który jestem idealnym odzwierciedleniem tego co czuję i czym się kieruję w życiu ! Never stop exploring ! Nigdy w życiu nie przestawaj odkrywać ! Na końcu wpisu zostawię linki do moich obrazów, a tymczasem patrzcie jakie są piękne !

obrazy Desenio
obrazy Desenio
IMG_3994
obrazy Desenio

Plakaty Desenio ze zdjęć :

  1. Golden leaves (30×40)
  2. Moon In Pink (21×30
  3. New York Serif (21×30)
  4. Pink Lips (21x30cm)
  5. Pink Flower Dream No2 (21×30)
  6. Rose Skirt (13×18)
  7. Exploring (13×18)

Ramki i półka też pochodzą ze sklepu Desenio !

Polecam zajrzeć do katalogu kultowych zdjęć Desenio ! Kolejne plakaty jakie wybiorę to na pewno coś z tych właśnie !

Z moim kodem rabatowym INESBEAUTY dostaniecie 25% zniżki na plakaty* w Desenio, ważny do północy 2.07.

Zaobserwujcie @desenio na Instagramie po więcej plakatowych inspiracji!

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations/ Personalizowane

Autor