SISLEY Self Tanning Hydrating!
SISLEY Self Tanning Hydrating
SISLEY Self Tanning Hydrating
SISLEY Self Tanning Hydrating

Nadzwyczaj naturalny efekt opalenizny i intensywne działanie nawilżające nowych samoopalaczy Self Tanning Hydrating Facial Skin Care oraz Self Tanning Hydrating Body Skin Care. Upiększające i pielęgnacyjne formuły, zapewniają długotrwałe nawilżenie oraz idealny efekt opalenizny przez cały rok.

Z samoopalaczami mam różne doświadczenia, lepsze i gorsze … Z marką Sisley od początku wiedziałam, że będzie to piękna, słoneczna przygoda szyta na miarę moich upodobań i potrzeb ! Samoopalcze marki Sisley cieszą się ogromnym uznaniem i sympatią klientek, znam wiele dobrych opinii i wiele z moich znajomych sięga właśnie po tego typu produkty tej marki, W tym roku Sisley prezentuje nowe, innowacyjne i zmysłowe doświadczenie, które daje efekt kąpieli słonecznej bez konieczności eksponowania skóry na słońce. Dwa produkty do twarzy i ciała, dzięki którym skóra jest subtelnie muśnięta słońcem, a jednocześnie głęboko nawilżona. Nowe pielęgnacyjne formuły produktów samoopalających marki Sisley nadają skórze perfekcyjny odcień. Koloryt skóry zmienia się stopniowo każdego dnia i przy każdej aplikacji, zachowując wyjątkowo naturalny efekt. Dzięki promiennej i równomiernej złotej opaleniźnie, skóra wygląda jak muśnięta słońcem.

SISLEY Self Tanning Hydrating!
SISLEY Self Tanning Hydrating!

Jak zawsze w przypadku marki Sisley, formuła wypełniona jest po brzegi najlepszymi składnikami !

Kompleks biosacharydów (nowy składnik aktywny formuły) jako skuteczny składnik nawilżający, pozyskiwany z kukurydzy i soi, zapewnia wzrost poziomu nawodnienia dzięki czemu cera staje się jedwabiście gładka i miękka.

Ekstrakt z liści Stewii i gliceryna pochodzenia roślin- nego kompensuje odwodnienie spowodowane reakcją skóry na cząsteczki samoopalające.

Organiczny ekstrakt z Kwiatu Hibiskusa o delikatnych właściwościach złuszczających i wygładzających naskórek pozwala na uzyskanie bardziej promiennej i jednolitej opalenizny.

Wyciąg z Sezamu – niczym promienie słońca pobudza naturalną produkcję melaniny przez melanocyty, aby zapewnić efekt długotrwałej opalenizny. Ten składnik aktywny wykazuje właściwości odżywcze i regenerujące.

Cudownie lekka, aksamitna formuła Sisley Self Tanning Hydrating Facial Skin Care podczas aplikacji dłońmi stapia się ze skórą powodując nienaganny i wyjątkowo naturalny efekt na twarzy. 

Aplikacja kremowej i komfortowej konsystencji na ciało za pomocą aksamitnej rękawicy, zaprojektowanej specjalnie na potrzeby skóry ciała, daje perfekcyjne wykończenie. Umożliwia rozprowadzenie Sisley Self Tanning Hydrating Body Skin Care niewielkimi, kolistymi ruchami bez pozostawiania śladów i smug.

Autor