Już jest! TK Maxx zawitał do Wałbrzycha i mówi głośne „HELLO”! 27 kwietnia to ważna data dla każdego fana zakupowego szaleństwa w Wałbrzychu. Punktualnie o g. 10:00 otwarte zostały drzwi pierwszego w mieście sklepu TK Maxx usytułowanego w Galerii Victoria przy ul. 1 Maja 64. Przez cały dzień, poza tysiącami stylowych produktów w niezwykle okazyjnych cenach, na klientów czekały wyjątkowe konkursy. 

Markowe sukienki, stylowe buty i okulary przeciwsłoneczne, sprzęt do ćwiczeń, pakowne torebki  i zestawy na piknik – w pierwszym sklepie TK Maxx w Wałbrzychu klienci odkryli wszystko, co niezbędne by przygotować się na nadchodzącą majówkę. Na 1501 m2 nowo powstałego sklepu znalazło się aż 6 działów: moda damska, moda męska, produkty dla dzieci, akcesoria, obuwie i dział dla domu. Najwięksi miłośnicy trendów przed witryną sklepu pojawili się jeszcze przed oficjalną godziną otwarcia – było na co czekać, wszystkie stylowe perełki w TK Maxx dostępne są w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie – i to przez cały rok! Co więcej, nowe dostawy znanych marek w okazyjnych cenach trafiają do sklepu aż kilka razy w tygodniu.

TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_1
TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_2

W dniu otwarcia, poza okazyjnymi cenami i tysiącami wiosenno-letnich trendów, na klientów czekało wiele atrakcji. Najważniejszą z nich był konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, polegający na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu wieszaków w kolorze srebrnym, złotym i czerwonym. Każdy kolor odpowiadał innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Łącznie w TK Maxx w Wałbrzychu zwyciężyło aż 29 osób! Dodatkowo, klienci mieli okazję wziąć udział w konkursie Fotobudka, robiąc sobie zabawne zdjęcia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na facebookowym profilu TK Maxx.

Sklep TK Maxx w Wałbrzychu znajduje na 2 piętrze Galerii Victoria. 

TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_3
TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_14

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji.

TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_15
TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_4
TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_8
TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_12
TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_11
TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_7
TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_5
TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_13

TK MAXX

TK Maxx_Otwarcie sklepu w Galerii Victoria_9
Autor

Comments are closed.