Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Nawilżenie skóry twarzy i ciała to podstawa mojej codziennej pielęgnacji. Skóra sucha, wrażliwa ale i mieszana i tłusta wymaga odpowiednio dobranej pielęgnacji nawilżającej aby zachować zdrowy wygląd, zminimalizować widoczność zmarszczek i utrzymać ładny koloryt naszej cery. Nawilżanie skóry twarzy to podstawa ładnego wyglądu bez względu na to jaki typ cery mamy poza tym wraz z wiekiem spada poziom nawodnienia skóry. Cera przetłuszczająca się czy cera tłusta wymaga również nawilżenia, w przypadku tych cer produkcja sebum nie ma nic wspólnego z poziomem wilgoci w skórze, a często wszelkie kuracje przeciw trądzikowe jakie stosują osoby o takim typie cery sprawiają , że skóra jest mocno wysuszona. Skóra odwodniona staje szorstka, szara i dodaje nam lat. Często również środowisko zewnętrzne sprzyja przesuszaniu się skóry, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, a w okresie grzewczym również włączone kaloryfery. Dlatego tak ważnym etapem w naszej codziennej pielęgnacji jest nawilżanie i utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgoci w skórze.

Dwa nowe produkty marki CLINIQUE to strzał w dziesiątkę zarówno dla mnie jak i dla mojego męża. Już od pierwszej aplikacji bardzo naszym cerom podpasowały. Te urokliwe opakowania kryją naprawdę świetnej jakości produkty w przystępnej cenie jak na markę wysokopółkową.

Bardzo przyjemna, żelowa formuła obydwu produktów doskonale rozprowadza się na cerze nie pozostawiając po sobie tłustej, lepkiej warstwy. Możesz natychmiast przystąpić do robienia makijażu bez obawy że podkład będzie się gorzej rozprowadzał, smużył czy rolował. Obydwa produkty zapewniają optymalny poziom nawilżenia i utrzymują to nawilżenie przez cały dzień. Mój mąż nie lubi treściwych formuł, takich które długo się wchłaniają i chyba nie jest wyjątkiem bo odnoszę wrażenie, że większość mężczyzn tak po prostu ma.

Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate
Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Clinique for Men™ Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate

Źródło potężnej dawki superskoncentrowanej wilgoci, które tuż po nałożeniu zwiększa poziom nawilżenia skóry. Przyciąga i wiąże cząsteczki wilgoci na powierzchni skóry dla zachowania optymalnego poziomu nawilżenia i wzmocnienia naturalnej bariery ochronnej skóry. Lekka, przełomowa formuła przekształca się w kontakcie ze skórą z żelu w płyn, uwalniając orzeźwiającą dawkę beztłuszczowego nawilżenia, które skóra błyskawicznie wchłania i które nie pozostawia po sobie żadnych nieestetycznych śladów. Ukojona i odświeżona cera przez cały dzień.

CLINIQUE Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Dostarcza taką dawkę nawilżenia, która natychmiast zwiększa rezerwy nawilżenia skóry.  Ultralekka formula żelu na bazie wody, sprawia, że skóra jest jędrniejsza, gładsza i bardziej sprężysta.  Składniki wiążące wodę zatrzymują nawilżenie i wzmacniają warstwę lipidową skóry, aby była bardziej odporna na szkodliwe działanie środowiska i pojawianie się oznak starzenia. Uwielbiam to uczucie kiedy po nałożeniu tego kremu moja cera jest natychmiast świetnie nawilżona. Nie mam potrzeby nakładać żadnego innego kremu na ten produkt by zoptymalizować poziom nawilżenia. Też żel w zupełności wystarcza mojej suchej cerze.

Clinique for Men™ Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate
Autor