Od jakiegoś czasu przymierzałam się do przemeblowania mojej przestrzeni. Ja lubię zmiany i uważam, że każda zmiana zawsze prowadzi do lepszego bez względu na temat o jakim myślimy. Miejsce mojej pracy w domu, czyli miejsce w którym robię makijaż, przygotowuję zdjęcia do publikacji jest szczególnie ważne i musi być na tip top żebym czuła się komfortowo i miała przyjemność ze spędzania często po kilka godzin dziennie w tej przestrzeni. Kilka lat temu zdecydowałam się na zakup mebli marki Katmandu do naszego salonu. Gdy przyszedł pomysł na zmiany w moim “Vanity Room” nie miałam ani  chwili zawahania by ponownie wybrać meble z tej marki. Meble w salonie są nadal w idealnym stanie. Ponadczasowe formy i jakość na najwyższym poziomie mocno trzymają mnie przy tej marce. Bez problemu w ofercie sklepu znalazłam to czego szukałam. Absolutnie piękną toaletkę i skrzynię, o której marzyłam od wielu lat,  a ciągle albo nie było na nią miejsca w sypialni albo nie miałam pomysłu w jakim innym miejscu mogła by stać. Po kilku roszadach w moim pokoju i przynależnej do niego garderoby udało się w miejscu garderoby stworzyć przytulne miejsce do pracy.

Firma Katmandu to firma, której w pełni ufam! Doświadczenie branżowe oraz znajomość rynku, panujących trendów i wiedza o lukach, które sprawiają, że osoby takie jak ja poszukują sklepu, który spełni wszystkie wymagania, stały się podstawą do postawienia pierwszego kroku i rozpoczęcia działalności. Pojawiła się wówczas myśl, która nawet teraz nie straciła na swojej aktualności i nadal jest dla firmy Katmandu istotnym elementem zachęcającym do jeszcze efektywniejszej pracy. Tą myślą było stworzenia miejsca, które wyjście naprzeciw  oczekiwaniom i  potrzebom klientów. Miejsce, gdzie można kupić prawdziwe, drewniane meble, bez konieczności długiego oczekiwania. Firma powstała w 2013 roku, która do dzisiaj produkuje te piękne meble. Katmandu przy  produkcji mebli wspólpracuje ze sprawdzonymi producentami. Polecam serdecznie !

Meble Katmandu
Meble Katmandu
Meble Katmandu

Meble, które wybrałam pochodzą z kolekcji Belluno EleganteTo świetna propozycja dla osób szukających naturalnych mebli w stylu prowansalskim.  Zostały stworzone z myślą o osobach kochających minimalizm oraz klasyczne wzornictwo. Ponadczasowy, oryginalny design, eleganckie frezy, szuflady z systemem cichego domyku, eleganckie frezy, a do tego trwałość i solidność.

Skrzynia sosnowa Belluno Elegante ! Zobaczcie jaka ona piękna! W całości jest utrzymana w odcieniu ciepłej bieli – zarówno korpus i wieko, jak i wnętrze mebla. Śmietankowy kolor jest doskonałą bazą, z którą rewelacyjnie komponują się nie tylko pastelowe dodatki, ale także te utrzymane w intensywnych barwach. Skrzynia Belluno Elegante jest pokryta farbą wodną, której krycie utrzymuje się na poziomie 85%. Oznacza to, że na jej powierzchni możesz zauważyć rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Lekko wyczuwalna pod palcami jest także struktura drewna, która, obok relaksującego leśnego zapachu, stanowi znak rozpoznawczy mebli drewnianych. To cecha charakterystyczna, której próżno szukać u mebli z płyty. Materiał, z którego została wykonana skrzynia biała Belluno Elegante to lite drewno sosny fińskiej. To naturalny surowiec, któremu mebel zawdzięcza swój szlachetny wygląd i niepowtarzalny charakter. Dookoła wieka skrzyni rozciąga się elegancki frez, który podkreśla klasyczny, prowansalski charakter mebla. Jest to także jeden z wyznaczników kolekcji Belluno Elegante. Skrzynia sosnowa biała opiera się na subtelnie rzeźbionym cokole, który dodaje całej konstrukcji lekkości. Front mebla zdobią także poziome frezy. Dzięki nim mebel nabiera charakteru, miękkości i dynamiki.

Toaletka sosnowa biała Belluno Elegante. Jest idealna! Dokładnie taka jaką chciałam! Wykonana jest z najwyższej jakości litego drewna. Naturalny materiał, jakim jest drewno sosny fińskiej, to gwarancja trwałości oraz odporności mebla na uszkodzenia. Biała toaletka drewniana pomalowana jest ekologiczną farbą wodną w odcieniu śmietankowej, ciepłej bieli. Kolor ten dodaje wnętrzu przytulności. Mebel zaś doskonale prezentuje się zarówno na tle pastelowych, jak i bardziej kontrastowych ścian. Poziom krycia powłoki wynosi około 85%, dzięki czemu na powierzchni dostrzeżesz rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Jego obecność sprawia, że każdy mebel zyskuje unikatowy charakter. Mimo produkcji seryjnej masz pewność, że w Twoje ręce trafia niepowtarzalny egzemplarz.orpus oraz blat toaletki Belluno Elegante zdobią subtelne frezy, które podkreślają prowansalski charakter mebla. Charakterystyczną cechą bryły są też subtelnie rzeźbione nogi. Zwężając się ku dołowi nadają toaletce lekkości. Mebel nie traci jednak przy tym stabilności. Prowansalski styl mebla podkreślają także okrągłe, metalowe uchwyty w odcieniu starego srebra. Stanowią one ozdobę subtelnej szuflady, która sprawdzi się jako urocza i praktyczna skrytka na wszystkie Twoje kosmetyki oraz biżuterię. W szufladzie zamontowane są prowadnice z systemem cichego domyku. Ich obecność zapobiega trzaskaniu, zapewniając wysoki komfort użytkowania. Dzięki nim szuflada zamyka się z miłym dla ucha stuknięciem. Dodatkowo cichy domyk chroni też mebel przed nadmierną eksploatacją. W ofercie dostępne są także toaletki Belluno Elegante w dwóch innych wariantach kolorystycznych. Poza toaletką w całości pokrytą farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli znajdziesz także białą toaletkę z blatem w kolorze złocistego dębu lub głębokiego orzecha. Oba te warianty zdobią uchwyty w kolorze starego złota.

Meble Katmandu
Meble Katmandu
Meble Katmandu
Meble Katmandu

Meble z linii Belluno Elegante są wykonane z litego drewna sosny fińskiej. Dobro środowiska naturalnego jest dla marki Katmandu kwestią niezwykle istotną, dlatego do produkcji wykorzystują jedynie wyselekcjonowane drewno sosnowe, które pochodzi z racjonalnych i zrównoważonych upraw.

Autor