Dom jest najbardziej intymną i osobistą przestrzenią. To miejsce, które odzwierciedla twoje wybory i „smakuje” bardziej niż jakiekolwiek inne. Przedmioty, kolory, książki, muzyka. Wszystkie te rzeczy tworzą atmosferę, która cię definiuje, tworząc przestrzeń, w której możesz zabawiać przyjaciół i sprawiać, że poczują się jak w domu. Pewne „savoir-vivre”, które jest wyczuwalne w powietrzu. Lekkie, subtelne nuty wypuszczane w powietrze przez elegancką świecę lub przez dyfuzor pokojowy, wnoszą do każdego pokoju najjaśniejszy włoski styl. Nowa kolekcja Acqua di Parma Home Collection nadaje ostateczny kształtprawdziwemu domowi.

Marka będąca symbolem włoskiego stylu życia wprowadziła dziesięć nowych zapachów do świec i dyfuzorów pokojowych. To szereg wrażeń zmysłowych, nie tylko dla własnej przyjemności, ale również dla przemyślanej sztuki przyjmowania gości lub dla eleganckiego, starannie dobranego prezentu. Pięć różnych zapachów oddaje typowe momenty włoskiego życia: Luce di Colonia, Buongiorno, La Casa sul Lago, Caffè na Piazza and Oh, L’amore.

A dla tych, którzy pragną odtworzyć bryzę niezapomnianego włoskiego Morza Śródziemnego we własnym domu, pięć zapachów inspirowanych linią Blu Mediterraneo: Arancia di Capri, Fico di Amalfi, Bergamotto di Calabria, Chinotto di Liguria i Mirto di Panarea. Esencje zawierające składniki symbolizujące wspaniałe naturalne krajobrazy włoskiego MorzaŚródziemnego.

ACQUA DI PARMA HOME COLLECTION
Acqua Di Parma Home Collection

 

 

 

 

Uwielbiam tę markę nie tylko za perfumy, których mam małą kolekcję i chętnie noszę ale również za piękne dodatki do domu. Acqua di Parma Home Collection rozświetla życiową przestrzeń człowieka aurą wyszukanego Włoskiego stylu i czystą przyjemnością jaka pojawia się, gdy czujesz się dobrze w swoim domu. Nowe perfumowane świece i dyfuzory zapachów łączą zmysłowość i doskonały design, wzbogacając świat akcesoriów do domu Acqua di Parma. Wszystko to – pełne światła i naturalnej elegancji, aby doświadczać tego, co oznacza włoski lifestyle – którego marka w Acqua di Parma – jest najwierniejszym odzwierciedleniem i symbolem. Podróż w ślad za śródziemnomorskimi krajobrazami Włoch i okazja, by poznawać owoce natury: Arancia di Capri, Fico di Amalfi, Bergamotto di Calabria, Chinotto di Liguria, Mirto di Panarea. Perfumowane świece i dyfuzory emanują energią niezwykłych miejsc, która zmienia dom w realistyczny ogród emocji włoskich.

Autor