Radość to czystość i lekkość, która raz doświadczona, pozostaje niezapomniana. Takie chwile są ciepłe, świeże, inspirują i dodają energii. Od samego początku, Acqua di Parma pomagała tworzyć i świętować te wyjątkowe momenty. To była cudowna podróż pełna doskonałości, pasji, stylu i twórczej ekspresji.

Podobnie jak klasyczna Colonia od Acqua di Parma, nowa Colonia Pura odzwierciedla radość i ciepło włoskiego stylu życia. To ekskluzywny zapach stworzony dla mężczyzn, o współczesnym wyrafinowaniu i elegancji.  Colonia Pura jest głęboko osadzona w klasycznym włoskim świecie kultywowania przyjemności, pięknego stylu i dbałości o szczegóły. Jej aura jest ciepła i słoneczna, z jasnymi odcieniami cytrusów. Podobnie jak sama nazwa, Colonia Pura ma minimalistyczną estetykę, która koncentruje się na czystej radości, nowocześnie ją  interpretując. Stworzona z lżejszym podejściem do świeżości i pełna młodej energii, Colonia Pura jest doskonałym zapachem dla nowego pokolenia.

Mężczyzna Colonia Pura to człowiek z charakterem, pełen dobrych manier i smaku. Jest zarówno mężem, jak i ojcem, odkrywcą nowych ścieżek kultywowania wyrafinowanej przyjemności. Czerpie ogromną dumę ze swojego dziedzictwa i zdaje sobie sprawę skąd pochodzi. Wciąż jednak ma tę niespokojną, młodzieńczą energię, która przejawia się w jego spontaniczności. Wszystkie te elementy odzwierciedlają jego wybór zapachów, dlatego też wybiera Colonia Pura. Podobnie jak on, Colonia Pura obrazuje silną, a zarazem nowoczesną i otwartą męskość.  Colonia Pura promieniuje zmysłową męskością, świeżą energią i nowoczesną lekkością. Skąpana w słońcu bergamotka, połączona z soczystymi nutami pomarańczy i delikatnym akcentem petit grain, wprowadza światło i powiew świeżości do klasycznej cytrusowej struktury Colonii. Następnie ujawnia się  uwodzicielska i pociągająca energia serca zapachu.  Kwiatowa soczystość narcyza i absolutu jaśminu miesza się z pikantnymi nutami kolendry. Ciepłe i wyrafinowane akcenty paczuli i drzewa cedrowego spotykają się w bazie z delikatnym, ale trwałym białym piżmem. Rezultatem jest promienna dynamika, która celebruje życie, inspiruje i otwiera nowe horyzonty dla ekspresji.

 

Aqua Di Parma COLONIA PURA

Na pierwszy rzut oka, najbardziej uderzający aspekt Colonia Pura to chłodna, prawie lodowata transparentność. Odzwierciedla to nie tylko minimalistyczną elegancję jej świata, ale także lekkie, zwiewne uczucia przynoszone przez chwile czystej radości. Ikoniczny flakon Acqua di Parma w stylu  Art Deco także zyskał nową, lżejszą interpretację. Choć klasyczny kształt pozostaje taki sam, nowe srebrzyste, matowo-szare elementy podkreślają czyste i purystyczne podejście do wyrafinowanej przyjemności.

Unikalna lekkość i świeża energia Colonia Pura może być doświadczana w postaci znakomitej gamy produktów. Noszona jako Eau de Cologne bądź w formie Żelu do mycia Ciała i Włosów (Hair and Shower Gel) lub Balsamu po Goleniu (After Shave Balm), Colonia Pura otwiera nowy świat nowoczesnej męskiej pielęgnacji. 

Colonia Pura bazuje na cudach i bogactwie przyrody.  Niebo, słońce i malownicze włoskie krajobrazy są podstawową częścią dziedzictwa i źródłem siły.  Dlatego Colonia Pura została stworzona i opakowana z myślą o zrównoważonym rozwoju. Widać to chociażby w pompce, którą można oddzielić od szkła i poddać recyklingowi,  do odpowiedzialnych lokalnych i międzynarodowych źródeł. To wszystko jest częścią naszej obietnicy doskonałości we wszystkim co robimy i tworzymy. 

 

Autor