Pielęgnację ciała podobnie jak pielęgnację cery traktuję bardzo poważanie. Rzadko używam przypadkowych kosmetyków na zasadzie, a może jakoś podziała… Bardzo często to nie skóra na twarzy ale właśnie na ciele zdradza nasz wiek, złe nawyki żywieniowe, brak ruchu…. Dlatego też ważne jest to abyśmy dbały o skórę ciała tak samo jak o cerę. Mimo tego, że skóra na ciele poza twarzą ma inną grubość, inne potrzeby wymaga odpowiedniej pielęgnacji aby jak najdłużej zachować swoją witalność i ładny wygląd.

Stosujemy różne diety, chodzimy na fintess i to jest na pewno podstawą zdrowego życia. Niemniej jednak często kłopotem pojawiającym się w czasie diet odchudzających lub w okresach spadku wagi jest utrata jędrności tkanek, która z wiekiem staje się tym bardziej widoczna w miejscach szczególnie wrażliwych takich jak brzuch, piersi, pośladki, ramiona i uda oraz ich wewnętrzne strony. Miejsca te są narażone na utratę jędrności, ponieważ już od 20 roku życia nasze komórki produkują coraz mniej kolagenu i elastyny, skóra staje się bardziej sucha i cieńsza oraz traci swoją elastyczność. Utrata jędrności i ewentualne rozstępy zauważalne są najczęściej na udach, biodrach, piersiach i pośladkach w wyniku zbyt szybkiego przyrostu lub utraty wagi, ciąży czy w okresie dojrzewania, a rozstępy pojawiają się, gdy dochodzi do zerwania włókien elastycznych skóry. Dlatego też bardzo ważnym elementem w codziennej pielęgnacji jest zapewnienie skórze odpowiedniej dawki składników odżywiających, ujędrniających, nawilżających i napinających.

Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge.
Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge - CRÈME CONCENTRÉE FERMETÉ CORPS!

Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge – CRÈME CONCENTRÉE FERMETÉ CORPS

Chcąc zachować piękny wygląd ciała, należy mu zapewnić równie intensywną pielęgnację i uwagę, jak skórze twarzy. Krem do ciała, który dziś Wam serdecznie polecam łączy w sobie moc serum, komfort kremu i efekt działania produktu ujędrniającego zapewniając wyjątkowe doznania sensoryczne. Składniki aktywne formuły Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Crème Concentrée Fermeté Corps działają na tkankę podskórną, wzmacniają struktury skóry właściwej oraz przywracają jej sprężystość: Ekstrakt z błonnika sojowego zwiększa produkcję kolagenu, wspomaga odporność tkanki podskórnej. Ekstrakt z kopru oddziałuje na syntezę ela-styny, aby poprawiać elastyczność skóry. Ekstrakt z alg Padina pavonica zwiększa poziom nawodnienia skóry właściwej. Uelastyczniający i wyszczuplający cedroloddziałuje na tkankę podskórną, stymulując drenaż i redukcję tkanki tłuszczowej, której nadmiar powoduje utratę jędrności skóry. Ekstrakt ze spiruliny (mikroalga bogataw mikroelementy, witaminy i aminokwasy), wyselekcjonowany ze względu na jego wła-ściwości odżywcze i rewitalizujące. Kompleks nawadniający (cukier roślinnyi Biosacharydy) trwale magazynuje i wiąże wodę dla optymalnego nawilżenia skóry przez cały dzień. Zapewnia po aplikacji natychmiastowy efekt liftingu. Ekstrakt z ziaren owsa – “trójwymia-rowy” napinający składnik aktywny, tworzy na powierzchni skóry elastyczną siateczkę, która zapewnia błyskawiczne uczucie liftingu. Dodatkowo ekstrakt z ratanii wzmacnia efektnapinający. Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Crème Concentrée Fermeté Corps zagęszcza skórę całego ciała, poprawiając jego napięcie i jędrność, a zwłasz-cza tych najbardziej podatnych partii.Już po kilku dniach mniej elastyczne partie ciała są bardziej napięte. Linie na dekolcie są wygładzone. Skóra jest wyraźnie jędrniejsza. Skóra jest widocznie piękniejsza: ma młodzieńczą objętość, a jej kształt i kontury odzyskują dawny zarys. Krem świetnie się wchłania i nie pozostawia żadnej tłustej warstwy. 

Autor