Każdy uśmiech i emocje rzeźbią naszą twarz, aż zaczynają pojawiać się na niej tak dobrze nam znane zmarszczki mimiczne. W 2016 roku Dział Badawczy Sisley prezentuje produkt Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge, który dostrzega wpływ czynników epigenetycznych w pojawianiu się oznak starzenia. Koncentruje się na tym, w jaki sposób nasz styl życia i środowisko wpływają na widoczne oznaki starzenia się skóry. Od tamtej pory produkty linii Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge wykorzystują technologiczne innowacje w formułach zawierających unikatową kompozycję składników aktywnych (ekstrakty z albicji jedwabistej, lindery oraz kompleks z protein z drożdży i protein sojowych), które oddziałują na cykl życiowy komórek. Z wiekiem struktura skóry traci jędrność, skóra traci elastyczność i stopniowo zaczynają się formować zmarszczki. Występujący w naszej skórze kolagen ulega stopniowej degradacji. Wpływa na to nasz styl życia oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne, z jakimi stykamy się na co dzień, przyspieszając powstawanie zmarszczek. W styczniu tego roku (2019) Sisley wprowadził nowy produkt Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum, marka Sisley wykorzystując swoją ekspercką wiedzę o procesach redukcji zmarszczek w formule nowego serum… Nowe, doskonałe, przeciwstarzeniowe serum cofa wskazówki zegara biologicznego, aby przywrócić podstawowe mechanizmy charakterystyczne dla młodej skóry. Wznawia produkcję kolagenu u źródeł i regeneruje macierz pozakomórkową, aby lepiej niż kiedykolwiek wcześniej redukować oznaki starzenia.  Sprawia, że skóra staje się gładsza, pełna młodości i promienna.

Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum
Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum

Jak wiecie jestem wierną fanką marki Sisley i jeśli chodzi o pielęgnację to jest to moja ukochana marka do wielu lat niezmiennie! Nie zawiodłam się na żadnym produkcie! Wiecie też jak bardzo cenię sobie kompleksową, wieloetapową pielęgnację cery… Od wielu lat nie omijam etapu pielęgnacji jakim jest serum właśnie. Serum, które dziś serdecznie polecam to produkt wypełniony po brzegi składnikami, które przywracają mechanizmy charakterystyczne dla młodej skóry. W składzie serum znajduje się Ekstrakt z ziaren Kakao odmiany Porcelana ,oddziałuje na kolagen, aby przywrócić i pobudzić jego produkcję oraz syntezę, która uległa wyciszeniu na skutek negatywnych czynników behawioralnych oraz procesu starzenia. Ekstrakt z peptydów sojowych,który zwiększa aktywność fibroblastów  aby poprawić gęstość skóry i pomóc uzyskać intensywne globalne działanie przeciwzmarszczkowe. Ekstrakt z drożdży z agawy błękitnej wspomaga syntezę kwasu hialuronowego. Ekstrakt z liści białej wierzby, chroni włókna skóry właściwej przed wolnymi rodnikami, spowalniając jednocześnie degradację kolagenu i elastyny*, dzięki czemu powstaje mniej zmarszczek. Ekstrakt z dzikiej róży potęguje działanie ekstraktu z liści białej wierzby oraz chroni skórę przed stresem oksydacyjnym. Nawilżający i nadający miękkości skórze ekstrakt z Irysa hamuje aktywność hialuronidazy.Chroni kwas hialuronowy, którego syntezę wzmacnia ekstrakt z drożdży z agawy błękitnej. Formułę dopełnia ekstrakt z peptydów sojowych, który wspomaga prawidłową organizację włókien kolagenu i zapewnia ich właściwe funkcjonowanie. Przekłada się to na widocznie mniejszą liczbę zmarszczek na powierzchni skóry.

Serum ma otulającą konsystencęję żelu, który potęguje błyskawiczne działanie liftingujące formuły Anti-Wrinkle Concentrated Serum. Jest bardzo lekka, świeża i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Tuż po użyciu serum cera jest matowa i aksamitna, dając wrażenie naturalnie nagiej skóry.  Serum jest delikatnie aromatyzowane olejkami eterycznymi z lawendy i majeranku. Ja nakładam ten produkt rano i wieczorem na skórę twarzy i szyi. Polecam serdecznie!

Autor