Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat

 

Jak zawsze w przypadku marki Sisley, kiedy pojawia się choćby zajawka tego, że będzie coś nowego moje kosmetyczne serce zaczyna szybciej bić ! Tego nowego podkładu byłam bardzo ciekawa! Więcej rozświetlenia oraz więcej właściwości pielęgnacyjnych to walory nowego podkładu dedykowanego każdej tonacji skóry. Cera emanuje światłem, skóra promienieje pięknem… Marka Sisley Paris potwierdza swoją ekspertyzę, opracowując formułę, która w doskonały sposób łączy makijaż z pielęgnacją, dodając skórze nowego blasku. Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat, łączy kolor z kompleksowym działaniem pielęgnacyjnym, dzięki lekkiej, niewidocznej formule. Daje efekt „drugiej skóry” oraz nadaje gładkie i promienne wykończenie. Dzięki swojej beztłuszczowej formule sprawia, że cera pozostaje świeża nawet w upalne i wilgotne dni. Nowa formuła Phyto-Teint Ultra Éclat zawiera kompleks minerałów (cynk, miedź i magnez), który pozwala skórze swobodnie oddychać i uwalnia jej blask. Blask skóry jest podkreślony, skóra staje się promienna, świeża i nieskazitelna.

SISLEY Phyto-Teint Ultra Éclat
Sisley Phyto-Teint Ultra Éclat

Każdy podkład jaki miałam okazję wcześniej używać z tej marki bardzo mi pasował więc ta nowość miała wysoko postawioną poprzeczkę. Zaczęłam testować ten podkład w bardzo ciepłe, wręcz upalne dni i … muszę przyznać szczerze, że świetnie się nosił przez cały dzień bez konieczności poprawek! Skóra znajduje się na pierwszej linii ognia podczas kontaktu z zanieczyszczeniami atmosferycznymi: cera może stać się matowa, ziemista i zniszczona. Ochrona: makijaż powinien działać niczym bariera ochronna. Dział Badawczy marki Sisley postanowił wzbogacić nową formułę o składniki, które przeciwdziałają polutantom i mają działanie antyoksydacyjne, aby chronić naturalny blask cery i zapobiegać jej matowieniu. Zawarty w formule Ekstrakt z nasion gryki – emblematyczny składnik aktywny typu anti-pollution marki Sisley, występujący również w gamie Phyto-Blanc i Sisleyouth Anti-Pollution, pomaga skórze skuteczniej chronić się przed szkodliwym działaniem czynników środowiska zewnętrznego, zanieczyszczeniami atmosferycznymi oraz przed drobnymi cząsteczkami. Nawilżona skóra jest źródłem zdrowego blasku. Formuła Phyto-Teint Ultra Éclat zwiększa nawilżenie dzięki zawartym w niej ekstraktom z malwy (bogatym w cukry) oraz kwiatom gardenii (bogatym we flawonoidy).

 

SISLEY Phyto-Teint Ultra Éclat
SISLEY Phyto-Teint Ultra Éclat

Już od samego momentu aplikacji tego podkładu cera nabiera blasku, niewielka ilość produktu ładnie przykrywa przebarwienia i drobne niedoskonałości. Zawarte w formule podkładu pigmenty soft focus działają niczym pryzmat, odbijając światło we wszystkich kierunkach, minimalizując niedoskonałości i oznaki zmęczenia. Dodają cerze jeszcze więcej rozświetlenia natychmiast po aplikacji i przez kolejne osiem godzin. Ja nakładałam ten podkład za pomocą opuszków palców ( daje subtelniejsze krycie) i za pomocą gąbeczki do podkładów. Nałożony gąbeczką daje piękne krycie, przykrył dokładnie wszelkie moje przebarwienia posłoneczne w niewielkiej ilości użytego produktu. Bez efektu obciążenia cery. Nie ściera się i nie zbiera w załamaniach i zmarszczkach. Jedynie okolica nosa i brody wymagała po kilku godzinach delikatnego przypudrowania. W chwili aplikacji, podkład otula skórę wygładzającą, satynową formułą, która sprawia, że cera wygląda na skąpaną w promieniach światła – jest pięknie rozświetlona i wygładzona.  Podkład dostępny będzie od września 2019 w 8 odcieniach, cena 330zł.

SISLEY Phyto-Teint Ultra Éclat
SISLEY Phyto-Teint Ultra Éclat
SISLEY Phyto-Teint Ultra Éclat
SISLEY Phyto-Teint Ultra Éclat
SISLEY Phyto-Teint Ultra Éclat
Autor