Ciepły aromat, niespieszne celebrowanie chwil… zapach domowego ciasta …

Chwilo trwaj …

 

Od dziś zaczynam odliczać dni do Świąt, do czasu kiedy tempo życia trochę zwalnia, dom powoli zaczynają wypełniać świąteczne ozdoby, przestrzeń wypełniają zapachy, głowa przyjemnie zajęta myślami o bliskich i prezentach dla Nich… Magiczny czas, jedyny w swoim rodzaju…

Myślę, że większość z nas zwłaszcza w tym czasie szuka drobnych przyjemnostek, które jeszcze bardziej podkreślą ten piękny czas… Wiecie jak bardzo dbam o takie przyjemnostki… Blask płomienia świecy i towarzyszący jej zapach… Świece potrafią stworzyć klimat. Moim odkryciem są świece JewelCandle. Bardzo eleganckie, duża gama aromatów to nie wszystko! Każda ze świec kryje w wosku niespodziankę w postaci biżuterii wykonanej z prawdziwego srebra próby 925, również z kryształami Swarovski. Świeca, której zapach mocno wpisuje się w jesienno-zimowe- świąteczne klimaty to zapach Cookies&Cream – zapach świeżo wyjętych z piekarnika maślanych ciasteczek. Uwielbiam ! W albumie możecie sprawdzić jaką biżuterię znalazłam w wosku. Piękne kolczyki! Podczas składania zamówienia możecie sprawdzić i wybrać sobie biżuterię wedle upodobań. Świetna nawigacja strony sklepu online zdecydowanie ułatwia poruszanie się po niej. Jestem pewna, że przepadniecie tam na dobrych kilka minut. Druga świeca, którą mam to Iconic, niezwykle elegancka  świeca, która wypełnia przestrzeń zniewalającym kwiatowym zapachem białej gardenii i jaśminu, wzbogaconym nutami plumerii i monoi. Ten zapach przywodzi na myśl rajskie plaże, egzotyczne podróże i beztroskie chwile na wakacjach, czy może być coś, co bardziej sprzyja relaksowi? Dwa w jednym, to mało powiedziane! Wybierając świecę zapachową z biżuterią osoba obdarowana otrzymuje piękny element dekoracyjny pasujący do każdego wnętrza oraz biżuterię najwyższej klasy, która zostanie z osobą na zawsze!

 Mam dla Was kod rabatowy Ines20, dzięki temu kodowi otrzymacie 20% zniżki na wszystkie produkty w sklepie internetowym bez minimalnej wartości zamówienia. Kod Ważny jest do 5.12.

JewelCandle
JewelCandle
JewelCandle
JewelCandle
JewelCandle
JewelCandle
JewelCandle
JewelCandle
Autor