Skóra dłoni często cierpi z powodu nadmiernego wysuszenia, napięcia i uczucia dyskomfortu, zatem należy pamiętać o jej ochronie przed czynnikami takimi jak zimno czy wysuszające działanie wiatru, słońca, wody, detergentów i częstego malowania paznokci. Krem do rąk to kosmetyk bez którego nie wyobrażam sobie codzienności. Praca w rękawiczkach kilka godzin dziennie , środki dezynfekcyjne i bardzo częste mycie rąk sprawiają ,że moja skóra na dłoniach jest w ciągłym “stresie” . W każdym miesiącu zużywam około 3 opakowań kremów do rąk. Moja “zapasowa” szuflada jest regularnie uzupełniania o nowe sztuki. Czasami kupuję nawet po dwa opakowania od razu tego samego kremu. Krem do rąk mam wszędzie, w sypialni, w kuchni, w torebce i w pracy. Zawsze gdzieś w zasięgu wzroku i ręki. Pewnie większość z Was ma podobnie i w ogóle mnie to nie dziwi , uważam, że wiek zdradzają nie tylko zmarszczki na twarzy i szyi ale także dłonie.  Absolutnie cudowny krem do dłoni, który momentalnie ratuje mnie i moje dłonie. Błyskawicznie nawilża i zmniejsza napięcie skóry!

 

GROWN ALCHEMIST AGE-REPAIR HAND CREAM
GROWN ALCHEMIST AGE-REPAIR HAND CREAM

GROWN ALCHEMIST Age-Repair Hand Cream  to krem do rąk o silnym działaniu nawilżającym i wygładzającym zmarszczki oraz niwelującym i hamującym inne oznaki starzenia się i zmęczenia skóry dłoni i rąk. Kosmetyk szybko i skutecznie wygładza wszelkie linie i zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry i odpowiednio ją nawilża, sprawiając że dłonie stają się gładkie, miękkie, przyjemne w dotyku i nabierają młodego i zdrowego wyglądu.

GROWN ALCHEMIST Age-Repair Hand Cream stymuluje produkcję kolagenu typu I, III i IV, w efekcie szybko i skutecznie redukując drobne linie i zmarszczki, wzmacniając i chroniąc włókna kolagenowe przed rozkładem i sprawiając, że skóra staje się jędrna. Inhibitory tyrozynazy pozyskiwane z ekstraktu ze szczawiu regulują i widocznie wyrównują pigmentację skóry, efektownie rozjaśniając jej powierzchnię oraz redukując przebarwienia i uszkodzenia powodowane promieniowaniem UV. Zawarty w kremie olej ze słodkich migdałów – bogaty w kwasy tłuszczowe oraz witaminy A, B1, B2 i B6 – powoduje, że skóra dłoni staje się nawilżona, promienna i jędrna, wyraźnie młodsza.

GROWN ALCHEMIST AGE-REPAIR HAND CREAM
GROWN ALCHEMIST AGE-REPAIR HAND CREAM
Autor