ROOS & ROOS
BLOODY ROSE

Roos & Roos to wyjątkowa marka. Firma powstała w duchu połączonych talentów dwóch kobiet. Kobiecy głos, który rozbrzmiewa głośno i wyraźnie w świecie często zdominowanym przez mężczyzn. Roos & Roos to dwukrotne powtórzenie rodowego nazwiska dzielonego przez matkę i córkę. Chantal i Alexandra, znane i cenione w dwóch bardzo różnych środowiskach twórczych, idealnie się uzupełniają. W 2014 roku wpadły na szalony, lecz inspirujący pomysł wspólnego stworzenia Roos & Roos. Historia pełna pasji napisana przez dwa pokolenia. Roos & Roos to połączenie dwóch światów na tle Saint- Germain-des-Prés. Spotkanie perfum wyrażonych przez Chantal i muzyki uwielbianej przez Aleksandrę. Marka stworzona w Paryżu przez dwie paryskie kobiety, wspierana przez śmiałość i wolność, która je łączy.

ROOS&ROOS BLOODY ROSE

Za Roos & Roos stoi matka i córka:
dwa pokolenia połączonych rodzinną więzią kobiet.

Różne, ale bardzo sobie bliskie, czasem pełne sprzeczności, ale zawsze uzupełniające się, Chantal i Alexandrę łączy miłość – szczególnie ich wielka miłość do perfum.

Partnerki w biznesie od 2014 r. Wymyśliły i wprowadziły na rynek kolekcje zapachów osadzonych w połowie drogi między destrukcją a tradycją; wyzwolone kompozycje z wyraźnie paryskim akcentem, wsparte doskonałością 100% francuskiej produkcji. Mieszanka paryskiego ducha i doskonałości francuskiego know-how, zapachy Roos & Roos ucieleśniają wizję luksusu i wyjątkowości. 

Zapach Bloody Rose to piękny drzewno – kwiatowy zapach, który uwodzi od pierwszego spotkania… W nutach głowy Ylang-Ylang, nuta serca Kwiat pomarańczy, nuta bazy Kadzidło,Paczula… 

Autor