Para QUATRE spaceruje nocą po ulicach Paryża!  Ciekawi i wyrafinowani, jak esteci dzisiejszych czasów, cieszy ich wszystko co Miasto Światła ma do zaoferowania, zaczynając od Placu Vendôme. Czują się Wyróżnieni, będąc tu, w Paryżu, nocą. Zawsze noszą pierścienie QUATRE symbolizujące ich charyzmę i siłę charakteru.

Nowe zapachy QUATRE – wyrafinowana wersja wieczorowa. Nowoczesna i śmiała olfaktoryczna interpretacja. Ikonicznych pierścieni Quatre owiana tajemniczością.  Nocą, dla tej nowoczesnej pary wszystko zdaje się być możliwe,  doskonałość jest w ich zasięgu.

 BOUCHERON QUATRE ABSOLU DE NUIT

Nowa woda perfumowana Dla Niej

Flakon rzeźbiony we szkle, z grawerowaniami u podstawy, sygnaturą lini. Przydymiony, przyciemniony, gradowany flakon chroni różowy eliksir. Metaliczne złote logo. Korek – stylizowany na pierścień Quatre,  w odcieniach złota. Motyw Clous de Paris w odcieniu czekoladowym, nawiązanie do “Classic Edition” Quatre ring. Białe pudełko, podobnie jak w linii klasycznej, zdobi różowy pasek, wyróżniający tą linię.

Zmysłowa i czarująca Eau de Parfum 

Świeżość Włoskiej Bergamotki i Rózowego Pieprzu w połączeniu z delikatnością Gorzkich MigdałówNocny Jasmin wtapia się w apetyczne, uzależniające  nuty Gruszki w syropie i Bobu Tonka. Kobiece nuty głębi ujawniając orientalną siłę Drzewa Ambrowego, zmysłowej Wanilii i Drzewa Sandałowego.

Boucheron QUATRE ABSOLU DE NUIT
Boucheron QUATRE ABSOLU DE NUIT

 BOUCHERON QUATRE ABSOLU DE NUIT

Nowa eau de parfum Dla Niego

Flakon, identyczny jak oryginalny,  w odmiennych odcieniach.  Czarno – szare gradowanie zdobi  flakon,  w środku lawendowy eliksir. Metaliczne srebrne logo.  Korek – pierścień Quatre, z motywem Clous de Paris i systemem “twist on/off”. Czarne pudełko ze złotymi napisami.

Tajemnicza Eau de Parfum wibrująca kontrastami.  Eksplozja świetlistej, musującej Cytryny Włoskiej  i świeżość aromatycznego duo Szałwia – LawendaCiepło korzennego Pieprzu i Gałki Muszkatołowej, podkreślają wibracje Akigalawood.  Cedr i Wetyweria podkreślają delikatność czarnej, zmysłowej i uzależniającej  Wanilii

Autor

Comments are closed.