Dior J'adore EAU DE PARFUM INFINISSIME
Dior J'adore EAU DE PARFUM INFINISSIME

JEST NIESKOŃCZENIE KOBIECA. DUMNA I SZLACHETNA, NOSI GŁOWĘ WYSOKO, NIE UZNAJE KOMPROMISÓW. JEST SILNA, EMANUJE NATURALNĄ MOCĄ, KTÓRĄ WIDAĆ W KAŻDYM GEŚCIE. JEJ URODA JEST OSZŁAMIAJĄCA.

JEST TAK PIĘKNA, JAK MOŻE BYĆ TYLKO KOBIETA, KTÓRA WIERZY W SIEBIE I SWOJĄ SIŁĘ. JEST PĘKNA, PONIEWAŻ MA W SOBIE SPRAWCZĄ MOC, DECYDUJE I KIERUJE SWOIM ŻYCIEM.

KOBIETA J’ADORE JEST PANIĄ SWOJEGO LOSU. NIESKOŃCZENIE KOBIECA.
KOBIETA IKONA.

DIOR J'ADORE EAU DE PARFUM INFINISSIME

Niekończąca się eksplozja kwiatów w nowym zapachu J’adore Eau de Parfum Infinissime.

„Nowy, niezwykle zaskakujący J’adore Eau de Parfum Infinissime o niepowtarzalnym, zmysłowym uroku pochodzącym z tuberozy z Grasse. Włączając ją do kompozycji J’adore, doprowadziłem do romantycznego spotkania, w którym J’adore “uwodzi” intrygującą tuberozę, obejmuje ją, odkrywa na nowo, daje jej światło. Symbol silnej i pewnej siebie kobiecości.”
François Demachy, Kreator Perfum Dior

W nowym zapachu J’adore Eau de Parfum Infinissime, François Demachy rozwinął kwiaty bukietu J’adore, okrywając je gorączkową, intensywną zmysłowością z drzewnymi akcentami. Wybujałe i kuszące nuty róży stulistnej przeplatają się z górnymi nutami jaśminu Sambac fasetowanymi pomarańczą i świeżą, wyrazistą konwalią. Łagodne, promienne, nuty Ylang-Ylang rozświetlają kompozycję swoją niebagatelną kwiatową jakością, a drogocenny sandałowiec sprawia, że kwiatowy bukiet zyskuje mleczne, otulające, drzewne akordy.

Nowy flakon J’adore został spowity złotymi nićmi, które luzując się jedna po drugiej ześlizgują się po szkle symbolizując oddech kobiety, która czuje się wolna.

Autor