Nadmorska bryza, gorące słońce, bikini, długie wieczory i noce, spontaniczne spotkania z przyjaciółmi… Lato to czas, kiedy możesz wreszcie odpocząć od codziennych obowiązków i oddać się wakacyjnej beztrosce – w taki sposób, jaki chcesz! 9 intensywnych odcieni z kolekcji NeoNail Sunmarine Collection to idealni towarzysze letnich i spontanicznych przygód – który z nich wzmocni Twój wakacyjny look? Lato, wakacje i urlop to czas kiedy chętnie sięgam po kolory, które kojarzą mi się właśnie ze słońcem, plażą i morskim klimatem. Kolekcja NeoNail Sunmarine Collection idealnie wpisuje się swoją paletą barw w moje upodobania! Ten rok u mnie to wiele cudownych podróży. Dwa razy Nowy Jork, Floryda, Majorka i …. mam nadzieję, że uda mi się jeszcze w tym roku zobaczyć jakieś piękne miejsca. Moim skrytym marzeniem jest Los Angeles i całe zachodnie wybrzeże USA . Kocham Amerykę. A Wy o jakiej podróży marzycie ? Marka NeoNail przygotowała świetny konkurs ! Cały rok w biegu. Dom, praca, rodzina, obowiązki. Lato to czas, kiedy możesz wreszcie odpocząć od codziennych obowiązków, jakiekolwiek są. Oddać się wakacyjnej beztrosce w taki sposób, jaki chcesz. Konkurs  NeoNail daje możliwość uwolnienia wakacyjnej beztroski.

NeoNail SUNMARINE
konkurs NeoNail SUNMARINE
konkurs NeoNail SUNMARINE

Konkurs trwa od 17.06.2019 g. 9:00 – 04.08.2019 g. 23:59

 Aby wziąć udział w konkursie należy :

1.Dokonać zakupu 2 lakierów z letniej kolekcji NeoNail Sunmarine

2. Zachować paragon

3. Wejść na dedykowaną stronę www.zrobsobiewakacje.neonail.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe “opisz w kilku zdaniach swoje wymarzone wakacje, wykorzystując w opisie nazwę min. 1 wybranego koloru lakieru z kolekcji NeoNail Sunmarine Collection!”.

A do wygrania :

Codziennie: 

3x 3 wybrane lakiery hybrydowe z kolekcji Sunmarine

Co tydzień: 

10x letnia koszulka z hasłami nawiązującymi do akcji

Nagroda główna:

1x voucher do biura podróży na dowolną wycieczkę o wartości 10 000 zł

NeoNail SUNMARINE
NeoNail SUNMARINE

Lakier hybrydowy w odróżnieniu od tradycyjnego lakieru do paznokci, nie pęka, nie kruszy się, ani nie odpryskuje, bez obaw można w nim wykonywać wszystkie czynności domowe. W chwilę po zabiegu paznokcie są od razu suche, więc nie ma obawy, że przypadkowo zepsujemy efekt pięknego manicure. Lakier hybrydowy gwarantuje intensywny kolor i niepowtarzalny blask, tzw. „efekt mokrego paznokcia”. NeoNail to innowacyjne produkty, które łączą w sobie właściwości tradycyjnych lakierów do paznokci i elastycznych żeli UV.  Marka NeoNail nieustannie udoskonala swoje produkty, by nadążały za naszymi potrzebami. Wzbogacone w innowacyjne formuły działają tak, aby manicure był wyjątkowo trwały.

NeoNail Sunmarine konkurs
NeoNail Sunmarine konkurs
NeoNail Sunmarine konkurs
NeoNail Sunmarine konkurs
Autor