KOLAGEN NORWESKI

O Kolagenie Norweskim słyszałam wiele dobrego. Od dłuższego czasu chodziła za mną chęć sprawdzenia jego działania. I tak właśnie 2 miesiące temu zaczęłam kurację. Jest to nowy na polskim rynku, najwyższej jakości suplement diety skierowany głównie do kobiet po dwudziestym piątym roku życia, które dbają o swoją aktywność fizyczną oraz zdrowie skóry, włosów i paznokci. Suplement produkowany jest w Norwegii przez firmę Pharmatech AS . Produkcja suplementu odbywa się w Norwegii, w fabryce będącej niekwestionowanym liderem na lokalnym rynku, budującym swoją pozycję od ponad 30 lat. Dostawca wykazuje dbałość, aby skład kapsułek był zgodny z informacją prezentowaną klientom. Procesowi produkcji towarzyszą restrykcyjne cykliczne testy jakościowe, a miejsce powstawania spełnia wymogi stawiane najnowocześniejszym fabrykom farmaceutycznym m.in. Good Manufacturing Practise (GMP) oraz HACCP. W recepturze suplementu diety Kolagen Norweski znajdują się substraty pochodzące w większości z własnych plantacji zlokalizowanych na nieskażonych terenach Norwegii. Natomiast proces produkcji odbywa się przy wykorzystaniu najnowocześniejszego i najbardziej zaawansowanego sprzętu wiodących producentów.

KOLAGEN NORWESKI

Zanim jeszcze opowiem o działaniu suplementu diety o którym dziś mowa, powiem kilka słów o samym kolagenie. Kolagen to białko stanowiące 70% białka skóry oraz ok. 30% całkowitej masy człowieka. Jego największa ilość znajduje się w tkance łącznej. Jest to białko wzmacniające. Ma silną zdolność wiązania wody, dzięki czemu zapewnia skórze prawidłowe nawilżenie. Pobudza proces odnowy i regeneracji, głęboko nawilża i ujędrnia skórę. Ludzka skóra wytwarza kolagen, który odpowiedzialny jest za zatrzymanie procesu starzenia się. Po 25 roku życia produkcja kolagenu w naszym organizmie zaczyna stopniowo ale systematycznie spadać. Zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki, skóra staje się bardziej wiotka i mniej sprężysta. Wraz z upływającym czasem organizm nie jest w stanie produkować dostatecznych ilości kolagenu. Aby zapobiec nadmiernej utracie kolagenu należy go uzupełniać.  Zaleca się więc jeść wszelkiego rodzaju galaretki, najlepiej ze świńskich nóżek, galaretki owocowe, golonkę.  Ale ile z nas lubi takiego typu pokarmy? ja chyba nigdy w życiu nie jadłam galaretki z mięsa. A te owocowe też w sumie bardzo rzadko… Dla mnie najlepszym rozwiązaniem okazał się ten suplement diety Kolagen Norweski. Poza tym, że ja regularnie je spożywam, mój mąż się też przyłączył do kuracji. Skóra u osób, które spożywają kolagen  starzeje się później, gdyż oprócz hamowania procesu starzenia się, poprawia syntezę kolagenu, który jest wytwarzany w naszym ciele (nasza skóra zaczyna go wytwarzać więcej) o czym świadczą liczne badania do jakich dotarłam.

Kolagen Norweski to suplement diety produkowany w Norwegii ze składników naturalnego pochodzenia. Na kompozycję składają się kolagen naturalny, kwasy omega 3 oraz witamina C. Produkt kierowany jest do kobiet po 25 roku życia, dbających o swoje zdrowie i urodę, jednak może być przyjmowany przez większą część społeczeństwa z uwagi na bardzo korzystny wpływ również na pracę stawów.

Połączenie naturalnego kolagenu ( kolagen typu I i II) oraz witaminy C sprawia, że organizm przyswaja związki, które pozytywnie wpływają na poprawę stanu i kondycji włosów, skóry i paznokci, ale również na pracę mięśni i stawów. Antyoksydanty występujące naturalnie w kwasach omega 3, pochodzące z oleju z łososia opóźniają proces starzenia się komórek i ograniczają możliwość występowania raka.

2 miesiące regularnego spożywania Kolagenu Norweskiego przyniosły efekty o jakich wcześniej czytałam w sieci. Pierwsze efekty działania tego suplementu diety zauważyłam po włosach i paznokciach. Po miesiącu stosowania zauważyłam całe mnóstwo Baby Hair. Moje włosy stały się bardziej sprężyste i wyraźnie mocniej się skóry głowy trzymają. Po dwóch miesiącach efekt jest jeszcze lepszy. Podczas suszenia włosów ilość tych które wypadają zmniejszyła się o połowę. A nie używam teraz żadnej kuracji przeciw wypadaniu włosów. Paznokcie stały się twardsze i mniej łamliwe mimo nakładania non stop lakierów hybrydowych. Płytka paznokcia jest w idealnym stanie, gładka i błyszcząca. Jestem pod mega wrażeniem. Najpóźniej ale jednak zauważyłam efekty stosowania kolagenu na skórze. Na twarzy mocno zredukowały mi się zmarszczki na czole i lwia bruzda. Skóra jest w tych miejscach o wiele bardziej jędrna. Oczywiście dużą rolę przypisuję również starannie dobranej pielęgnacji ale ten suplement diety z całą pewnością dopomógł. Również moja skóra na udach i pośladkach jest w dużo lepszej kondycji, a nie zaczęłam żadnych drakońskich ćwiczeń. Mam wrażenie, że moje problemy ze stawem żuchwowo-skroniowym się zminimalizowały, nie chrzęści mi w nich i mogę swobodnie otwierać buzię.Jestem bardzo zadowolona z działania i zamierzam kontynuować kurację po 2 miesięcznej przerwie. Wielkość tabletek jest ok, nie są za duże i nie za małe. Bez problemu można przełknąć. Ja brałam po 2 tabletki naraz przez okres 2 miesięcy. Polecam serdecznie !

KOLAGEN NORWESKI
Autor