Są takie dni… kiedy każdy nas potrzebuje utulenia … utulenia duszy … ciała … zatroszczenia się o siebie bardziej niż zwykle … są takie dni … kiedy potrzebujemy dla siebie czasu, pobycia ze sobą blisko… oderwania się i pobycia tu i teraz … w dosłownym tego słowa znaczeniu … zapach, który zawsze mnie otula, dodaje pewności siebie, przenosi wibracje na wyższy poziom … sprawia, że czuje się wyjątkowo … mój ukochany Velvet Rose & Oud … Jo Malone … ujął mnie swoją niezwykłością od pierwszego spotkania, otulił zmysłowym akcentem ciemnych damasceńskich róż. Przydymiony aromatem drzewa agarowego, z korzenną nutą goździków i ciepłą, słodką praliną zaprasza w podróż, która nie ma końca… za każdym razem odkrywam go od nowa … to tak jak podróż wgłąb siebie … im częściej tam jesteśmy tym więcej w sobie odkrywamy …

Najciemniejsza z damasceńskich róż. Bogaty i szorstki, otulony przydymionym aromatem drzewa agarowego. Z korzennymi nutami goździków i dekadenckim charakterem pralinek. Zniewalający.

Velvet Rose&Oud suchy olejek do ciała
Wyjątkowy olejek, który pozostawia na skórze łatwo wchłaniający się nawilżający film, dzięki czemu jest ona satynowa i miękka w dotyku, ale nie tłusta. Kluczowe składniki to olejek z oliwek, olejek z orzechów macadamia, olejek z nasion tungowca molukańskiego, ekstrakt z kiełków zbóż. Pozostawia na skórze piękny zapach zniewalającej kompozycji Velvet Rose & Oud.
 
Velvet Rose&Oud krem do ciała
Luksusowy, bogaty krem do ciała, dzięki zawartym w nim odżywczym olejkom z nasion jojoby, nasion kakao oraz słodkich migdałów, pomaga nawilżyć, odżywić oraz chronić skórę, pozostawiając na niej nasz charakterystyczny, wyborny zapach.
Jo Malone Velvet Rose & Oud
Jo Malone VELVET ROSE & OUD
Jo Malone VELVET ROSE & OUD
Jo Malone VELVET ROSE & OUD
Autor