Motyw złota we wszystkich jego niezliczonych postaciach …

Złoto jest jedynym materiałem, którego nie mogę nosić na mojej skórze, zawsze łamie się i pęka.Mogę go jedynie oglądać, dotknąć, czy podarować… Lubię złoto za jego unikalny blask. Za fantazję. Za jego nieskończoną różnorodność. Mnogość kolorów, świetlistość i ciężar. Kolekcja AUDACE DE L’OR jest moim osobistym spojrzeniem na ten jakże rzadki, symboliczny i luksusowy materiał. Jest to konfiguracja mojej wyobraźni w połączeniu z moimi różnorodnymi doświadczeniami. Potraktujmy kolekcję Christmas 2016 jako zmysłowe zaproszenie do wyjątkowego świata luksusu. 

Gold bless you!

 Nicolas Dezhen
La Palette Ors Audacieux

GIVENCHY
La Palette Ors Audacieux

Wprowadzenie do olśniewającego świata złota i jego tajemnic…

Paleta cieni do powiek GIVENCHY PALETTE ORS AUDACIEUX, gwiazda kolekcji Audace de L’Or, uosabia jubilerski kunszt i jest zaproszeniem do wyjątkowej i wzbogacającej podróży. Pokryte złotem opakowanie mieści harmonię 4 niezwykłych, połyskujących i wypolerowanych cieni do powiek. Cztery odcienie złota z olśniewającym, głębokim blaskiem, które połyskując tworzą efekt lustra intensyfikujący kolor. Uzupełniające się wzajemnie cienie do powiek można dowolnie ze sobą mieszać, aby wykreować nową, indywidualną ekspresję złotego kruszcu.

Jeszcze większą intensywność i blask makijażu uzyskuje się poprzez delikatne zwilżenie cieni przed aplikacją.

Cena : 265 zł

GIVENCHY
Prisme Libre

Puder sypki GIVENCHY PRISME LIBRE Voile Audacieux ociepla świąteczny luksus, nową harmonią delikatnego blasku. Cudowna żółć, olśniewający róż, delikatny fiolet i subtelny morelowy budują tę paletę odcieni światła. Mogą być w nieograniczony sposób ze sobą mieszane, aby utworzyć własną wersję makijażu. Ten rzeźbiony w złocie, jubilerski klejnot sprawi, że zalśnisz niepowtarzalnym blaskiem!

No. 8 VOILE AUDACIEUX

Cena : 238 zł

Prisme Libre Voile Audacieux
Le Rouge Givenchy N.213 Rose Audacieux

GIVENCHY
Le Rouge Givenchy

Nowa wersja pomadki Le Rouge Givenchy dopasowana do palety Ors Audacieux i Prisme Libre Voile Audacieux dołącza do zabawy!

Rose Audacieux to delikatny róż, który każdemu uśmiechowi nadaje świąteczny look. Tym ikonicznym opakowaniem, zaprojektowanym dla czystego luksusu, Nicolas Degennes wyraża wielowymiarowość złota. Odzwierciedla stale zmieniające się odcienie i zmiany światła tego szlachetnego kruszcu.

No. 213 ROSE AUDACIEUX

Cena :155 zł

Kolekcja dostępna będzie w 15 najlepszych perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl od listopada 2016.

Autor

Comments are closed.