Givenchy NOIR INTERDIT

Givenchy to marka, która przełamuje konwencje i nieustannie poszukuje nowatorskich pomysłów. Właśnie prezentuje zupełnie nową koncepcję makijażu.

URUCHOM WYOBRAŹNIĘ… Rzęsy jeszcze dłuższe, grubsze i jeszcze bardziej czarne. Fantazja, powiadasz? Nie dla marki, która przywykła do modyfikowania reguł.
Nikt nie wyraża tego lepiej niż Dyrektor Artystyczny – Nicolas Degennes. Jego hasła to: WOLNOŚĆ, POMYSŁOWOŚĆ I TECHNICZNA INNOWACJA. Nicolas miał zwyczaj przycinania szczoteczek maskar podczas sesji fotograficznych, co stało się natchnieniem do stworzenia Phenomen’Eyes – rewolucyjnej maskary z kulistą szczoteczką, która chwyta każdą rzęsę z osobna.

W 2017 roku kreator odwołał się do innej techniki, którą wykorzystuje podczas zdjęć. Nicolas łamie maskarę pod odpowiednim kątem, tak aby docierać do nasady rzęs i uzyskać efekt ich maksymalnego wydłużenia. Technika ta zaowocowała śmiałą innowacją: NOIR INTERDIT to pierwsza maskara ze zginaną szczoteczką, którą można ustawić pod katem 90o, aby zoptymalizować aplikację makijażu. Innowacyjną szczoteczkę połączono z formułą nowej generacji, która zawiera czarne pigmenty. Nowa formuła zapewnia rzęsom ekstremalną objętość i długość. WYDŁUŻA RZĘSY tak bardzo, że trzeba je zobaczyć, aby w to uwierzyć!

W typowym dla siebie awangardowym stylu marka Givenchy wymyśliła UNIKATOWĄ TECHNIKĘ APLIKACJI MAKIJAŻU za pomocą szczoteczki, którą można zginać pod kątem 90o. Dzięki temu możemy nakładać maskarę bliżej oka i pokrywać rzęsy od samej nasady. Technika pionowej aplikacji gwarantuje rzęsom maksymalną DŁUGOŚĆ i GĘSTOŚĆ już od pierwszego pociągnięcia maskarą. Szczoteczkę wyprofilowano tak, aby naśladować kształt firany rzęs – przylega do włosków jeszcze lepiej, aby POKRYWAĆ WSZYSTKIE RZĘSY AŻ PO SAME KOŃCE.

Optymalnie wyprofilowana szczoteczka i WYJĄTKOWA FORMULA maskary NOIR INTERDIT rzucają wyzwania tradycyjnym schematom i na nowo definiują rzęsy.

ZWIĘKSZENIE OBJĘTOŚCI uzyskuje się dzięki idealnemu połączeniu przyczepnych i plastycznych, naturalnych wosków, które dokładnie pokrywają każdy włosek. Objętość rzęs można potęgować kolejnymi pociągnięciami maskary, aż do uzyskania pożądanego efektu.

EFEKT MOŻNA WZMACNIAĆ DO NIESKOŃCZONOŚCI…

Przyciągający uwagę EFEKT WYDŁUŻAJĄCY maskary NOIR INTERDIT stał się możliwy dzięki kompozycji sztywnych wosków, które otulają rzęsy, oraz miękkich wosków, które nadają formule niewiarygodną rozciągliwość. W miarę nakładania maskary polimery wysychają i pomagają utrwalać nadany rzęsom, podkręcony kształt.

INTENSYWNA CZERŃ to kolor-atrybut marki Givenchy – zarówno w modzie, jak i w makijażu, a także we wzornictwie jej produktów. W formule NOIR INTERDIT użyto NOWEJ GENERACJI PIGMENTÓW, aby na nowo ukazać moc czerni. Są one niesamowicie intensywne, bogate, głębokie i jednolite.

NOIR INTERDIT zawiera unikatowy aktywny składnik. Dzięki PIELĘGNACJI UWYDATNIAJĄCEJ RZĘSY, działanie maskary staje się z czasem coraz bardziej imponujące. OLEJEK Z CZARNEJ RÓŻY, obecny we wszystkich kreacjach linii Interdit, połączono ze wzmacniającą witaminą. Formuła wzmacnia i chroni włókna włosowe. Sprawia, że rzęsy stają się jedwabiste i gładkie.

NOIR INTERDIT – obiekt pożądania, ma obudowę inspirowaną opakowaniami pomadek Rouge Interdit i Rouge Interdit Vinyl lipsticks.

elegancki i wyjątkowo nowoczesny design: obudowa jest lakierowana i ma głęboko czarny odcień. Wyjątkowe opakowanie zdobi metaliczna wstążka z logo Givenchy – ZNAMIENNY DETAL COUTURE, który afirmuje elegancję Domu.

Noir Interdit – Maskara wydłużająca rzęsy – 151 zł od czerwca 2017

Autor

Comments are closed.