MÉTÉORITES HAPPY GLOW PEARLS

Kiedy musimy zmierzyć się z problemem zaczerwienienia, przebarwień, nieestetycznie wyglądających naczynek, lub gdy cera pozbawiona jest blasku, naszą automatyczną, lecz błędną reakcją jest tuszowanie niedoskonałości (często zbyt intensywnie) za pomocą korektora lub nieodpowiednio dobranych podkładów. Korygowanie jest wskazane, ale jeśli przesadzimy, uzyskamy niepożądany efekt (popękana warstwa makijażu, maska) i utracimy naturalny wygląd.

Jakaś alternatywa? Kolorymetria. W przypadku zaburzeń pigmentacyjnych nic nie kamufluje lepiej niż produkt w kolorze przeciwnym do przebarwień. Na przykład: jeśli mamy do czynienia z niebieskawymi cieniami, wówczas wizażysta często zaleca pomadkę w odcieniu pomarańczowym (kolor przeciwny do fioletu). Ta zasada dotyczy również czerwieni, której błyskawicznie przeciwdziała odcień zielony.

Jakiś problem? Pojemność Twojej kosmetyczki. Jeśli chciałabyś mieć pod ręką antidotum na wszelkie możliwe sytuacje kryzysowe Twojej skóry, to musiałabyś nosić ze sobą ogromny bagaż z produktami do makijażu. Do tego jeszcze, jak nalegają wizażyści, na zakończenie należy koniecznie nakładać odrobinę korektora, aby mieć pewność, że zabiegi korekcyjne pozostaną niewidoczne.

Météorites marki Guerlain, stworzone w 1987 roku, powstały dzięki bujnej wyobraźni Dominique Szabo – ówczesnej Dyrektor Kreatywnej Makijażu Guerlain, która chciała oferować kobietom nieskazitelny blask. Perły pudru stanowiły rzeczywisty koncentrat optycznych technologii.

Produkt podlegał ewolucji przez ponad 30 lat, aby oferować kobietom coraz więcej. Perły były pionierską propozycją w kwestii korygowania kolorytu cery i optycznego blasku. Wzbogacone technologiami „Rainbow” i „Stardust”, sprawiały, że to co niewidzialne stawało się dostrzegalne i ukazywały jeszcze więcej blasku na skórze.

W 2017 roku perły Météorites celebrować będą 30-letni kunszt marki Guerlain. Aby uświetnić to wydarzenie, marka zaprezentuje je w nowej odsłonie, która niesie obietnicę upragnionego różanego blasku i niezmiennie emanuje legendarnym zapachem fiołków.

MÉTÉORITES HAPPY GLOW PEARLS

Na tej właśnie podstawowej zasadzie opierały się perły Météorites, kiedy tworzono je w 1987 roku. Produkt ten: – występował w trzech harmoniach kolorystycznych, aby można było dobrać odpowiednie odcienie dla cery jasnej, średniej i ciemnej – każda z tych harmonii zawierała sześć odcieni sprasowanego pudru w postaci pereł, a każdy odcień zapewniał szczególną korzyść.

Sześć odcieni idealnie łączy się ze sobą na pędzlu, zapewniając inteligentne korygowanie kolorytu cery, niezwykle naturalne wykończenie makijażu i supernaturalny blask.

MÉTÉORITES HAPPY GLOW PEARLS

MÉTÉORITES HAPPY GLOW PEARLS

Perły Météorites celebrują swój jubileusz różowo zabarwionymi opakowaniami i czterema zachwycającymi produktami dla kolekcjonerów. Produkty te wyrażają zachwyt nad łagodną kolorystyką wiosny i nadają cerze różany blask, który poprawia nasz nastrój równie skutecznie jak wygląd! To nowa harmonia kolorystyczna pereł, które korygują i rozświetlają skórę, aby usuwać ślady zmęczenia i ukazywać naturalny blask cery. Ich sekret: największe perły „Rainbow Glow” zapewniają efekt rozświetlenia, migocząc wielobarwnym światłem. Każdy z pozostałych trzech odcieni posiada szczególne walory: odcień szampana odbija światło, wrzosowy przeciwdziała żółtemu zabarwieniu i chwyta promienie, a różowy odświeża i rozjaśnia cerę.

Cena 320 zł

MÉTÉORITES HAPPY GLOW BLUSH

MÉTÉORITES HAPPY GLOW BLUSH

Inspirowany produktem Météorites Voyages i jego kompaktowym pudrem z mikroperłami, w przyjaznej w podróży puderniczce – nowy produkt to róż i rozświetlacz 2 w 1, który podkreśla blask cery.

Połączono w nim trzy kolory pudrowych pereł: „Rainbow Glow”, które zapewniają efekt rozświetlenia, migocząc wielobarwnym światłem, w odcieniu różowym – odświeżającym i rozjaśniającym cerę oraz w odcieniu fuksji, który przywraca cerze blask i nadaje jej świeży wygląd.

Cena 242 zł

Pearly Pink Guerlain
Blossom Glow Gueralain

Tym dwóm edycjom Météorites dla kolekcjonerów towarzyszą dwa odcienie pomadek KissKiss w edycji limitowanej. Nowe odcienie posiadają różane wykończenie: Blossom Glow to żywy odcień różu, a Pearly Pink to róż delikatniejszy i bardziej błyszczący.

Cena 172 zł*

PĘDZEL MÉTÉORITES

Pędzel został udoskonalony i zyskał niezwykle praktyczny design. Stał się bardziej miękki, lecz zarazem mocniejszy, i pozwala z niezwykłą łatwością nakładać puder legendarnym gestem „G”*.

Cena 182 zł*

Autor

Comments are closed.