DIORSKIN FOREVER PERFECT CUSHION

Linia podkładów DIOR Diorskin Forever, w której laboratorium Dior osiągnęło technologiczne mistrzostwo, łączy wszystkie warianty perfekcji z wyjątkową zmysłowością, niewyobrażalną lekkością i wzorcową trwałością.

W 2017 roku, nowe odcienie podkładu w płynie oraz nowy podkład Diorskin Forever Perfect Cushion sprawiają, że matujący efekt wygładzający i tuszujący niedoskonałości stał się jeszcze bardziej perfekcyjny.

Innowacja: wszystkie formuły podkładów Diorskin Forever wzbogacone w unikalny koncentrat pielęgnacyjny Essence de Soin o właściwościach zwężających pory sprawiają, że cera z każdym dniem staje się piękniejsza. Przywracające równowagę składniki pielęgnacyjne oddziałują na rozszerzone lub zwiotczałe pory na skutek nadmiaru sebum lub też zbytniego wysuszenia. Skóra staje się gładsza, jej powierzchnia delikatniejsza, a makijaż bardziej doskonały.

DIORSKIN FOREVER PERFECT CUSHION

Pochodzące z Korei poduszeczki cushion podbiły całą Azję, oferując idealną symbiozę pomiędzy perfekcyjnym makijażem, skuteczną pielęgnacją i przenośnym opakowaniem. W oparciu o tę innowacyjną technikę Dior tworzy nowy, hybrydowy makijaż cery dla kobiet na całym świecie.

Podkład w poduszeczce cushion nowej generacji łączy matowość i świeżość, zapewniając jednocześnie perfekcyjny wygląd cery i trwałość koloru, który utrzymuje się przez cały dzień. Cera jest matowa, niewiarygodnie świeża, wszelkie niedoskonałości są subtelnie skorygowane, a skóra korzysta codziennie z dobroczynnych właściwości pielęgnacyjnych.

DIORSKIN FOREVER PERFECT CUSHION

Długodystansowa perfekcja

Diorskin Forever Perfect Cushion, którego formuła opiera się na zgłoszonej do patentu technologii „Air Cushion” stanowiącej nowatorskie połączenie gąbkowej, gęstej poduszeczki, bardzo płynnej konsystencji oraz hermetycznego pudełeczka z delikatnym aplikatorem, zachowuje w miarę używania jakość pigmentów i skuteczność składników pielęgnacyjnych. Bezpośrednio po nałożeniu matujące substancje pudrowe o bardzo drobnej konsystencji zapewniają cerze perfekcyjnie matowe, świetliste wykończenie.

Kolor nie zmienia się przez cały dzień i pozostaje wierny dzięki technologii „Colour-Lock”. Niezależnie od wysokiej temperatury czy wilgotności, nawet w ekstremalnych warunkach, trwałość makijażu jest niezawodna. Kompleks pielęgnacyjny „Poreless Effect” pomaga skórze odzyskać równowagę. Powierzchnia skóry wygładza się, niedoskonałości zostają zatuszowane, skóra olśniewa urodą.

Diorskin Forever Perfect Cushion nakładany rano bezpośrednio na skórę zapewnia świeży i nieskazitelny rezultat. Przenośne opakowanie sprawia, że podkład może być też używany z powodzeniem do retuszowania makijażu w ciągu dnia, aby przywrócić cerze świeżość.

Paleta 6 odcieni spełnia potrzeby każdej karnacji.

DIORSKIN FOREVER PERFECT CUSHION
DIORSKIN FOREVER PERFECT CUSHION

DIORSKIN FOREVER FLUIDE

Idealna, jednolita cera bez skazy, od rana do wieczora, półmatowy promienny blask i uczucie komfortu. Podkład w płynie Diorskin Forever jest mistrzem nowej inscenizacji cery, pełnej życia, a jednocześnie kontrolowanej przez 16 godzin*. Filar linii Diorskin Forever oferuje nowe, starannie dopracowane odcienie, przesuwając granice perfekcji cery.

Gama odcieni z niesamowitą dokładnością

Perfekcja cery polega zarówno na jednolitym i trwałym wykończeniu jak też na subtelnym doborze koloru. Aby zapewnić działanie korekcyjne oraz efekt podkreślający karnację, kolor musi jak najdokładniej odtwarzać odcienie i tonacje skóry. W oparciu o wieloletnie doświadczenie za kulisami pokazów mody Dior opanował mistrzowską sztukę doboru półtonów, w których tkwi sekret idealnego koloru i opracował 4 nowe, wycyzelowane odcienie, godne artystycznego rzemiosła najwyższej próby.

Występujący w 16 odcieniach podkład Diorskin Forever zapewnia wszystkim kobietom możliwość doboru idealnego koloru, który podkreśla urodę karnacji z niebywałą wręcz precyzją.

DIORSKIN FOREVER FLUIDE
DIORSKIN FOREVER FLUIDE
Autor

Comments are closed.