Śmiała, zmysłowa i niczym nieskrępowana, Bella Hadid uosabia nieomylny rzymski glamour Bulgari, jako twarz najnowszego zapachu, Goldea The Roman Night Absolute.

Pomyśl złoto. Pomyśl Bulgari. W świecie Goldea, Włoski Dom Jubilerski i Perfumeryjny przedstawia najpiękniejszy metal szlachetny świata jako nocną boginię, symbolizującą jedyne w swoim rodzaju światło Rzymu i majestat jego dawnych ulic nocą. Nazwana od słowa dea, z łaciny -bogini, Goldea The Roman Night Absolute jest najbardziej luksusową, intensywnie uwodzicielską kreacją w kolekcji, zniewalającą zmysły fascynującą, złotą poświatą.

Czarująca, piżmowo – szyprowa woda perfumowana autorstwa Mistrza Perfumeryjnego Alberto Morillasa, ewokuje piękno i tajemniczość Rzymu, jego niekończących się możliwości nocnych przygód. Z intensywnie zmysłowym czarnym piżmem, ciepłymi owocami, paczuli i jaśminem, zniewala śmiałym połączeniem uzależniających nut i obiecuje noc nieokiełznanej namiętności i euforii. Zainspirowana nowoczesną muzą, Goldea The Roman Night Absolute to zapach dla silnej, niezależnej kobiety, pełnej kobiecego blasku, która podejmuje własne decyzje i kontroluje swój los. Ten nocny klejnot to wolny duch, który udaje się tam gdzie zechce i oczarowuje każdego kogo spotka na swej drodze. Goldea The Roman Night Absolute umieszczono we flakonie, równie uwodzicielskim, jak sam zapach. Ubrany w czerń od stop do głów, w świetle i cieniu, jego ciemne, zmysłowe, połyskujące kształty kontrastują ze złotymi akcentami, z których Bvlgari słynie jako Jubiler. Urzekający, wężowy motyw – ikoniczne Serpenti Bvlgari dodaje elegancji szyi flakonu. Od najwcześniejszych lat ludzkości, w starożytnej Grecji i Rzymie, wąż był symbolem mądrości, witalności i uwodzenia. Podobnie jak Bogini Rzymskich Nocy, dla której powstał ten zapach.

Goldea The Roman Night Absolute
Goldea The Roman Night Absolute

Olśniewający początek

Zniewalająca, ekscytująca, piżmowo – szyprowa sygnatura Obietnica intensywnych i niezapomnianych wrażeń.

Kwiatowe serce

Pysznie uwodzicielskie nuty czarnej śliwki i płatków kwiatu pomarańczy błyskawicznie zawładną zmysłami, na zawsze.

Zniewalająca głębia

Czarne piżmo, najgłębsze i najciemniejsze, najbardziej zmysłowe z piżm, otula zmysły wraz z aksamitnym paczulii akordem.

krystalicznego mchu.

Autor

Comments are closed.