„Zapach symbolizuje kobiecość, ulega wszystkim naszym nastrojom i wymyka się definicji. Właśnie to uwielbiam w Mon Guerlain”. 

ANGELINA JOLIE

Mon Guerlain afirmuje współczesną kobiecość. Kobiecość, jaka cechuje silną, charyzmatyczną, zdecydowaną kobietę, która nie próbuje jednak ukryć swej delikatności. Promienna i spokojna, uśmiechnięta i poważna, złożona i nieskomplikowana – współczesna kobieta wszechogarnia swoją wielowymiarową osobowość. Jest wolna, w każdym znaczeniu tego słowa, pod względem siły, śmiałości i odwagi. Wyzwolona z konwenansów – jawi się zaskakująca i nieprzewidywalna. Zapach Mon Guerlain, stworzony przez Thierry’ego Wassera – Mistrza Perfumiarstwa Gurlain oraz Delphine Jelk – Kreatorkę Zapachów, to kompozycja nowoczesna i elegancka. To prawdziwa oda do współczesnej kobiecości: silnej, wolnej i zmysłowej, inspirowanej postacią Angeliny Jolie – kobiety, która nie poddaje się żadnej klasyfikacji.

Kobiecość, podobnie jak perfumy, z czasem się zmienia, gdyż nieustannie ewoluuje. Woda Toaletowa Mon Guerlain zachęca nas do odkrycia nowego oblicza wielowymiarowej kobiecości. Niespodziewana fasetka kompozycji uwydatnia ekscytującą przyjemność, jaką czerpiesz z tego, że zaskakujesz innych i samą siebie.

Woda Toaletowa Mon Guerlain
Woda Toaletowa Mon Guerlain

MANDARYNKA. Odgrywa tu główną rolę, oddziałując na nuty głowy, którym nadaje dynamiczny i radosny charakter. Ten soczysty cytrusowy akord łączy się ze świeżością przedawkowanej, pięknej lawendy Carla. Następnie wyłaniają się jaśmin wielkolistny oraz wanilia tahitańska – składniki, które określają znamienny charakter kompozycji Mon Guerlain.  Flakon Mon Guerlain, inspirowany legendarnym dziełem Quadrilobé marki Baccarat z 1908 roku, stanowi przykład dopełniających się sprzeczności, niejako wtórując różnorodnym aspektom kobiecości. Napięte linie, krągłe kształty korka, masywność i lekkość, przejrzystość światła przenikającego szkło i blask białego złota – to cechy tego niezwykłego flakonu.

Autor

Comments are closed.