Premiera zapachu MON GUERLAIN

MON GUERLAIN

W dniu 28 lutego 2017 odbyła się premiera nowego zapachu Mon Guerlain zorganizowana wspólnie przez dystrybutora marki Guerlain i sieć perfumerii Douglas.

Prezentacja nowości odbyła się w najlepszej perfumerii Douglas w Arkadii gdzie zaproszeni przedstawiciele mediów wysłuchali prezentacji, zapoznali się z nowym zapachem i mieli okazję jako pierwsi obejrzeć film reklamowy z udziałem muzy zapachu – Angeliny Jolie. Gościem specjalnym wydarzenia była Omena Mensah, charyzmatyczna dziennikarka, twórczyni fundacji OMENAA, działająca charytatywnie na rzecz edukacji dzieci w Afryce, znakomicie wpisująca się w charakter i wartości marki Guerlain.

Przyjdź do perfumerii Douglas i poznaj świat zapachów Guerlain.  

Tylko teraz na klientki wybranych perfumerii Douglas czeka miła niespodzianka – możliwość personalizacji zapachu Mon Guerlain dzięki usłudze grawerowania oraz wyjątkowy upominek przy zakupie.

Od pięciu pokoleń kreator zapachów Guerlain uosabiał historię perfumiarstwa, którą ogarniał sercem i duszą. W poszukiwaniu nowych unikatowych surowców przemierzał całą Ziemię. Odkrywał nowe śmiałe akordy i stworzył ponad 1100 kompozycji… Pomimo tak licznych dokonań, kwestionował reguły, ignorował standardy i zrewolucjonizował nowoczesną sztukę perfumeryjną zapachem Jicky. Według Thierry’ego Wassera – piątego kreatora marki Guerlain, który zainicjował kreację nowego damskiego zapachu, nie sposób zdefiniować zapachu Guerlain, odwołując się jedynie do jego formuły: jej akordów i rzadkich surowców, połączonych w tajemniczych proporcjach.

Tak jak u moich poprzedników, moją twórczość określa pasja szlachetnego rzemiosła, podziw dla technicznej wiedzy twórców, autentyczna wartość spotkań z ludźmi i szczerość emocji – powiedział Thierry Wasser

– Znamy każdy, najdrobniejszy nawet szczegół naszego jaśminu i sandałowca, naszej lawendy i wanilii, ponieważ nabywamy wszystkie surowce od ludzi, których spotkaliśmy i z którymi z czasem połączyła nas bliska więź. Nasze drewno sandałowe pochodzi z Australii, a nasza lawenda Carla rośnie na wysokości 1300m w prowansalskim regionie Drôme. Nasz jaśmin Sambac w Południowych Indiach i naszą wanilię tahitańską w Papui Nowej Gwinei uprawiają, zbierają, ekstrahują i destylują wspaniali ludzie.

Od czasów Aimé Guerlain’a, który osobiście przemierzał Rosję pod koniec XIX wieku, aby szukać tam esencji brzozy i skór, budujemy sieć długotrwałych relacji, opartych na zaufaniu. Dlatego właśnie każdy z naszych surowców posiada emocjonalny wymiar, który wyraża i ukazuje swoją prawdziwą naturę wówczas, gdy tworzony jest w poszanowaniu naszych wartości. Mon Guerlain to esencja rzeczywistych relacji międzyludzkich ze wszystkimi tymi osobami, które nadają naszym kreacjom autentyczny charakter. Wszelkie doświadczane i wyrażane emocje stają się nutami Mon Guerlain – kompozycji stworzonej dla niezwykłej, szczerej i autentycznej kobiety”.

MON GUERLAIN

Nazwa szeptana jak pieszczota na skórze. Nazwa, która przywołuje 200-letnią historię przepełnioną doświad- czeniami, napędzaną sukcesami, specjalistyczną wiedzą i szczodrością, przepojona pasją kreatora marki Guerlain.

Flakon „quadrilobe” zrodził się w wyobraźni Gabriela Guerlain’a i wyprodukowany został przez firmę Baccarat w 1908 roku. Stał się wizytówką legendarnych zapachów. Rok po roku flakon ten zdobywał renomę jako jedna z ikon marki Guerlain, inspirował artystów i projektantów, którzy wciąż na nowo interpretowali go w swoich kreacjach.

Powściągliwy w formie, prosty i graficzny – przypomniana flakon alchemika. Nazwa „quadrilobe” pochodzi od oryginalnego korka, uformowanego z masywnej bryły, w której zachodzą na siebie cztery półkule. Dziś flakon ten skrywa Mon Guerlain – nowy zapach, który składa hołd współczesnej kobiecości, łącząc przeciwieństwa wyrażane w sile jego wyrazistych linii i zmysłowych zaokrągleń, które przywodzą na myśl silną, swobodną i zmysłową kobiecość.

Intrygująca kompozycja

Intensywna i zmysłowa wanilia tahitańska połączona z unikalną lawendą Carla, jaśmin Sambac zbierany o świcie oraz drewno sandałowe tworzą nowy, niepowtarzalny zapach, który stanowi żywe dziedzictwo marki Guerlain i składa hołd współczesnej kobiecości.

Nowa Muza

„Zawsze tworzymy dla kobiety, którą uwielbiamy i podziwiamy”. Jacques Guerlain

Guerlain ma zaszczyt przedstawić Angelinę Jolie, ikonę nowego zapachu Mon Guerlain.

 

 

 

MON GUERLAIN OMENA MENSAH
Autor

Comments are closed.