Givenchy L’INTEMPOREL BLOSSOM

Zawrotne tempo we dnie i w nocy, które nigdy nie trwają dostatecznie długo – to w zasadzie streszcza obecne życie kobiet po trzydziestce. Tak intensywny rytm codzienności nie pozostaje bez konsekwencji. W efekcie zmęczenie wpływa niekorzystnie na metabolizm komórkowy i pozo- stawia ślady na skórze. Skóra trzydziestolatki nie potrzebuje jeszcze regeneracji i korekty. W wieku 40 lat skóra czerpie z własnych zasobów energii, aby zachować urodę i młodzieńczy wygląd. Ale siła ta wyczerpuje się z biegiem lat i potencjał skóry do samoodnowy wyraźnie słabnie. To wtedy stopniowo zaczynają się pojawiać wczesne oznaki starzenia się skóry, takie jak: matowa, pozbawiona blasku cera, zmęczone rysy twarzy, utrata napięcia mięśniowego i sprężystości.

Givenchy prezentuje L’Intemporel Blossom – nową linię pielęgnacyjną składającą się z trzech produktów, które opóźniają pojawianie się widocznych oznak zmęczenia. Program pielęgnacyjny L’Intemporel Blossom opracowano z myślą o przeciwdziałaniu skutkom zmęczenia i przy- wracaniu skórze jej naturalnego blasku.

Energizowanie, nawilżanie, rewitalizowanie i rozświetlanie – oto obietnica, jaką składa ten innowacyjny program pielęgnacyjny, który wydobywa naturalny blask skóry i poz- wala zachować jej młodzieńczy wygląd.

Kompleks Blossom Glow, opracowany specjalnie z myślą o formule L’Intemporel Blossom, zawiera składniki, które posiadają moc przywracania skórze energii. Neutralizuje widoczne oznaki zmęczenia i pozwala jej zachować świeżość i blask.

W samym sercu tego unikatowego kompleksu zawarto trzy innowacyjne składniki:

• Wyciąg z dzięgla stymuluje biosyntezę kwasu hialuronowego w komórkach naskórka i skóry właściwej* Kwas hialuronowy zatrzymuje wodę, optymalizując poziom nawilżenia skóry, tak aby mogła skuteczniej przeciwstawiać się szkodliwym czynnikom środowiska zewnętrznego. Wyciąg z dzięgla w wi- doczny sposób regeneruje skórę.

• Pochodna witaminy C, ustabilizowana kowalencyjnym wią- wiązaniem z cząsteczką glukozy, zwiększa potencjał energii komórkowej, aby maksymalizować blask skóry.

• Ekstrakt z różowych jagód z Ameryki Południowej na nowo modeluje skórę, łagodząc jej oznaki starzenia się. Poprawia jej jędrność i koloryt .

Z każdą aplikacją skóra zyskuje nową energię. Wydaje się bardziej wypoczęta, sprężysta i wypełniona. Bardziej promienna, gdyż emanuje nieodpartym różowym blaskiem młodości.

* Testy in vitro na składniku

BEAUTIFYING RADIANCE SERUM ANTI-FATIGUE

ROZŚWIETLAJĄCO-UPIĘKSZAJĄCE SERUM DO TWARZY PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA

Skuteczność tego serum nowej generacji, wzbogaconego kompleksem Blossom Glow, opiera się na drogocennych, różowych mikrokuleczkach zamkniętych w ultralekkiej formule żelu. Mikrokuleczki nawilżają skórę i dodają jej energii. Ich delikatnie różowe zabarwienie dodaje koloru matowej skórze, która zyskuje naturalny piękny blask. Dzięki polimerom „retuszującym” to niespotykane serum układa się na powierzchni naskórka jak wygłądzający i upiększający woal. Serum natychmiastowo upiększa wygląd cery, eliminuje ślady zmęczenia i pierwsze oznaki upływu czasu.

poj. 30 ml, cena: 360 zł

BEAUTIFYING RADIANCE SERUM ANTI-FATIGUE ROZŚWIETLAJĄCO-UPIĘKSZAJĄCE SERUM DO TWARZY PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA
RADIANCE REVIVER CREAM ANTI-FATIGUE ROZŚWIETLAJĄCY KREM DO TWARZY PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA

RADIANCE REVIVER CREAM ANTI-FATIGUE

ROZŚWIETLAJĄCY KREM DO TWARZY PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA

Ten soczysty krem ma zaskakującą formułę ulegającą transformacji, ponieważ wzbogacona jest mikropigmentami, które nałożone na skórę nadają jej delikatnie różową barwę. Skóra ożywiona ultraświeżym różowym blaskiem przechodzi metamorfozę – jakby wzięła głęboki wdech. Aktywne składniki kompleksu Blossom Glow tworzą na skórze wygładzającą, korygująca, ochronną warstwę, która momentalnie udoskonala powierzchnię naskórka. Skóra wydaje się odświeżona i zrewitalizowana, a cera promienieje pięknym blaskiem.

Poj. 50 ml, cena: 338 zł

ROSY GLOW HIGHLIGHT CARE FACE • EYES

ROZŚWETLACZ DO TWARZY I POD OCZY PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA

Pryzmat czystego światła uchwycony w topniejącej formule, która eliminuje wszelkie ślady zmęczenia, nawilża skórę i przywraca twarzy blask. Uniwersalność Rosy Glow Highlight Care oznacza, że można tego produktu używać na trzy różne sposoby, aby uzyskać zindywidualizowany efekt blasku:

• W okolicach oczu: aby wyraźnie wygładzić linie spowodowa- ne odwodnieniem, zretuszować cienie i rozświetlić spojrzenie.

• Na wybranych partiach twarzy (policzki, grzbiet nosa, czoło, łuki brwiowe): aby wymodelować rysy twarzy, rozświetlić

zmęczoną cerę i nadać twarzy bardziej wypoczęty wygląd.

• Na całej twarzy: aby nadać skórze bardziej promienny wygląd i wyrafinowany, świeży, naturalny różany blask.

poj. 15 ml, cena: 215 zł

ROSY GLOW HIGHLIGHT CARE FACE • EYES ROZŚWETLACZ DO TWARZY I POD OCZY PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA
L’INTEMPOREL BLOSSOM
Autor

Comments are closed.