CZEGO PRAGNĄ DZIŚ KOBIETY? PRAGNĄ, BY KOSMETYK DZIAŁAŁ SKUTECZNIE I SZYBKO, BYŁ NATURALNY I BEZPIECZNY.

Chcą, by ich skóra emanowała blaskiem, miała mniej zmarszczek i wygładzone pory. Oczekują tego, że twarz odzyska wyrazisty młodzieńczy zarys, a skóra stanie się gładka.
Zależy im na  SZYBKICH, WIDOCZNYCH I TRWAŁYCH EFEKTACH. Lecz przede wszystkim nie chcą wybierać między skórą piękną i młodzieńczą. Tworząc DOUBLE R Renew & Repair SERUM, marka Guerlain spełnia jednocześnie dwa oczekiwania kobiet: blasku i jędrności.

Inspirowana zabiegami dermatologicznymi, formuła serum wzbogacona jest w „żel lamelarny”: zawiera kwasy AHA, które odgrywają główną rolę z odnowie komórkowej, regulując moc ich działania. Trzy główne kwasy (mlekowy, cytrynowy i glikolowy) ulegają stopniowemu rozproszeniu, co zapewnia delikatną, ciągłą odnowę – w efekcie „nową skórę”*, która ma wygładzoną powierzchnię i emanuje odzyskanym blaskiem. Ich powolna i nieustanna podróż pomiędzy przypominającymi labirynt warstwami lamelarnego żelu formuły zapewnia optymalną tolerancję skóry. Umożliwia to codzienne stosowanie kosmetyku i ogranicza ryzyko zaczerwienienia lub podrażnienia skóry. EFEKT? Intensywnie działająca formuła odnawia skórę: stopniowo rozprasza się i dostar- cza skórze taką kompozycję AHA, która dwukrotnie intensyfikuje proces jej odnowy, pozostając jednocześnie łagodną dla naskórka.

Ośmioletnia współpraca z czołowymi postaciami francuskiej Doliny Kosmetycznej pozwoliła rzucić światło na rolę, jaką odgrywa ten gen, który niczym wykonawca procesu regeneracji skóry wspomaga jej prawidłową strukturę. Oddziałując na ten nowy czynnik, regenerująca formuła Repair pomaga stymulować syntezę kwasu hialuronowego, jak również naprawiać rozczłonkowany kolagen. EFEKT? Regenerująca formuła Repair nowej generacji pomaga tworzyć i restrukturyzować substancję skóry, aby zwiększać jej jędrność i elastyczność oraz przywrócić twarzy wyraziste kontury.

ABEILLE ROYALE DOUBLE R RENEW & REPAIR SERUM
ABEILLE ROYALE DOUBLE R RENEW & REPAIR SERUM
ABEILLE ROYALE DOUBLE R RENEW & REPAIR SERUM

Rzadka i cenna substancja: Galaretka Królewska od czarnych pszczół z wyspy Ouessant to surowiec trudny do pozyskania. Wymaga skrupulatności, specjalistycznej wiedzy i precyzji jubilera. Pochodząca z własnych zasobów marki Guerlain, organiczna Galaretka Królewska od czarnych pszczół z wyspy Ouessant to unikat w skali światowej. Proces jej pozyskiwania jest w pełni transparentny.  Wyspa Ouessant, położona 18 km od wybrzeża Bretanii i zaklasyfikowana jako naturalny rezerwat przez UNESCO, jest domem czarnej pszczoły (nazwa naukowa: Apis mellifera). Czarna pszczoła – endemiczny gatunek tej wyspy, wytwarza wyjątkowo czysty miód dzięki swoim cechom genetycznym oraz niezwykłej jakości ekosystemu na Ouessant, pozbawionego zanieczyszczeń i wolnego od intensywnych upraw. Podzielony na dwie całkowicie oddzielne części, flakon produktu pozwala zachować integralność każdej formuły aż do chwili aplikacji. Po naciśnięciu pompka uwalnia odpowiednią dawkę każdej formuły, aby zapewnić optymalną skuteczność działania produktu.

Autor

Comments are closed.