Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum

Z biegiem lat twarz traci swoje wyraźne rysy i staje się mniej jędrna. Policzki przestają być wypełnione, a kontury twarzy są mniej wyraziste. Skóra traci swoją sprężystość.

W 2010 roku, marka Sisley stworzyła Sisleÿa Global Firming Serum, aby zapewnić globalne rozwiązanie kobietom, które mają tego typu doświadczenia. Wprowadzając krem Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge w 2016 roku, Dział Badawczy Sisley skupił się na epigenetycznych czynnikach, które mają wpływ na uwidacznia- nie się oznak starzenia skóry. Ważną rolę w powstawianiu tych zmian odgrywa nasz styl życia oraz indywidualne środowisko.

W 2018 Dział Badawczy Sisley, robi kolejny krok w badaniach nad epigenetyką, eksplorując źródło starzenia behawioralnego na poziomie komórkowym i tworzy

SISLEŸA L’INTEGRAL ANTI-ÂGE FIRMING CONCENTRATED SERUM

PO RAZ PIERWSZY intensywnie działające serum zapewnia niespotykany dotąd efekt ujędrnienia, oddziałując na fizjologię skóry na dwa nowe sposoby:

Pobudza produkcję elastyny u źródeł i kompleksowe oddziaływanie na siły napinające skórę.

Od 2016 roku formuły całej gamy pielęgnacyjnej Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge są opra- cowywane na bazie kompozycji unikalnych składników aktywnych (ekstraktu z Albicji jedwabistej, ekstraktu z Lindery oraz ekstraktu z Protein sojowych i Protein z drożdży) działając kompleksowo na widoczne oznaki behawioralnego starzenia się skóry. Po zgłębieniu wiedzy na temat biologii i mechanizmów epigenetycznego starzenia, Dział Badawczy Sisley oferuje teraz Sisleÿa L’Intégral Firming Concentrated Serum. To skuteczne serum podejmuje walkę z utratą jędrności, oddziałując na dwa fizjologicz- ne procesy.

1. Pobudza produkcję elastyny

Nasze osobiste historie i styl życia, mają bezpośredni wpływ na sposób, w jaki starze- je się nasza skóra. Wyróżniamy tu czynniki pozytywne (aktywność sportowa; zdrowa, dobrze zbilansowana dieta, relaks, itp.), jak również negatywne (palenie papierosów; zanieczyszczenie atmosferyczne; stres; wyzwania, jakie stawia przed nami życie, itp.). Wszystkie te czynniki w bezpośredni sposób wpływają na produkcję elastyny.

Rok 2018: Dział Badawczy Sisley wkracza w przełomowy etap w walce z widocznymi oznakami behawioralnego starzenia się skóry. Teraz oddziałuje na produkcję enzymu LOXL-1, który zapewnia właściwe funkcjonowanie elastyny.

W istocie to ekstrakt z majeranku – nowy aktywny składnik marki Sisley, który oddzia- łuje na ten kluczowy enzym, aby pobudzić i wznowić jego aktywność, stłumioną wcze- śniej przez negatywne czynniki behawioralne oraz proces starzenia. Synteza elastyny jest wznowiona. Skóra jest bardziej jędrna, gęsta i lepiej napięta.

2. Przywrócenie napięcia skórze

Utrata jędrności jako skutek upływu czasu, spowodowana jest także osłabieniem napięcia skóry. Zjawisko to może mieć genezę molekularną, komórkową lub tkankową. Firming Concentrated Serum to prawdziwy architekt skóry, który przenika ją i wypeł- nia, aby przywrócić jej odpowiednie napięcie. Phyto-Complexe Pro-Firm 7 – zupełnie nowa kompozycja 7 silnie działających ekstraktów roślinnych, oddziałuje na wszyst- kich strukturalnych poziomach skóry właściwej:

* W fibroblastach następuje wzmocnienie cytoszkieletu (wewnętrzna struktura komórki, która nadaje jej kształt, zapewnia jej ruchomość i gwarantuje właściwe działanie) i wznawiana jest optymalna produkcja kolagenu*.

* W skórze właściwej poprawia się gęstość macierzy międzykomórkowej,dzięki czemu zostaje przywrócona sprężystość i napięcie skóry.

* Na poziomie granicy skórno-naskórkowej wzmocnieniu ulega połączenie skóry właściwej z naskórkiem, co zapewnia optymalną interakcję pomiędzy tymi dwiema warstwami skóry. Siły napięcia ulegają reaktywacji. Twarz odzyskuje jędrność i kształt charakterystyczny dla młodej skóry [Phyto-complexe Pro-Firm 7 ] Ekstrakt z Majeranku, ekstrakt z Orzecha tygrysiego, ekstrakt z liści Białej Wierzby, ekstrakt z Albicji jedwabistej, ekstarkt z Lindery, ekstrakt z Dzikiej Róży, ekstrakt z Rdestu. Jako, że każda kobieta pragnie natychmiastowych efektów po użyciu swojego serum, Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum zapewnia błyska- wiczne działanie napinające, aby modelować owal twarzy (ekstrakt z Nasion owsa i składnik aktywny „3D tensor”).

Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum zawdzięcza swoją innowacyjną konsystencję technologii „Gel Trap” – emulsji typu woda w oleju ze szczególnie wysoką zawartością wody. Formuła produktu zawiera mikro krople wody w żelu, zawieszone w fazie olejowej, dzięki czemu zapewnia lekkie i świeże doznania. Pozostawia na skórze jedwabiste wykończenie. Serum zapewnia idealną równowagę między uczuciem modelowania i natychmiastowego ujędrnienia w przyjemnej, komfortowej konsystencji. Natychmiastowe działanie liftingujące sprawia, że serum unosi opadające partie skóry i modeluje kontur twarzy na nowo. Po 2 miesiącach: efekt ujędrnienia jest spektakularny. Kontur twarzy odzyskuje harmonijną linię, jest wyrazisty i zarysowany na nowo. Skóra jest gęsta i wypełniona, a policzki są wymodelowane. Skóra wygląda na młodszą. Po aplikacji Lotion de Soin Essentielle Sisleÿa, nałóż Firming Concentrated Serum na całą skórę twarzy.

Autor

Comments are closed.