„Spojrzenie to jedno z najpiękniejszych dzieł natury:
mówi więcej niż same słowa i jest ucieleśnieniem tożsamości. “

                                                                                    Ralph Waldo Emerson

Oczy są świadkami naszego życia i wiele o nas mówią. Odsłaniają nasze uczucia
i są odzwierciedleniem naszej historii. Z biegiem lat doświadczenia życiowe rzeźbią naszą twarz, pozostawiając na niej „linie czasu”, które zarysowują się stopniowo w wyniku przeżywanych emocji. Kontur oka to pierwszy obszar, na którym zaznacza się upływ czasu. Miejsce to jest wyjątkowo wrażliwe ze względu na delikatną skórę i stałe jej narażanie na ruch mięśni mimicznych. Z czasem mogą pojawić się cienie i obrzęki pod oczami, które sprawiają, że spojrzenie wydaje się zgaszone. Pojawiają się zmarszczki i drobne linie mimiczne, które mają wpływ na gładkość powiek i wygląd twarzy.

W 2000 roku Dział Badawczy Sisley stworzył krem Sisleÿa Crème Contour Des Yeux et des Lèvres. Jego wyjątkowa skuteczność, konsystencja i zapach uczyniły z niego międzynarodowy bestseller marki Sisley od 17 lat.

2016
Sisley prezentuje nową pielęgnację przeciwstarzeniową – Sisleÿa l’Intégral Anti-Age: Ta kompleksowa pielęgnacja działa zarówno na starzenie genetyczne, środowiskowe, ale także po raz pierwszy na starzenie behawioralne (związane ze stylem życia),
w głównej mierze odpowiadające za proces starzenia się skóry.

2017 – NOWE SPOJRZENIE

W roku 2017 Sisley wzbogaca Sisleÿa Eye and Lip Contour Cream o przełomową technologię przeciwstarzeniową zastosowaną w kremie Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge, tworząc Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream

SISLEY Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream

GDY CZAS SIĘ ZATRZYMUJE…

Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream: Kompletna formuła anti-aging odmładzająca spojrzenie i uśmiech

Aby zachować urodę tych delikatnych obszarów twarzy, nowa formuła Sisleÿa l’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream przynosi odpowiedź na największe wyzwanie związane z okolicą oczu, jakim są zmarszczki i brak jędrności, a także cienie i opuchnięcia pod oczami. Sisleÿa l’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream redukuje zmarszczki i drobne linie mimiczne powstałe na skutek odwodnienia skóry konturu ust, zmniejszając widoczność tych niekorzystnych śladów czasu.

1. DZIAŁANIE PRZECIWZMARSZCZKOWE I UJĘDRNIAJĄCE

 • Do Sisleÿa l’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream dodano trzy nowe składniki aktywne obecne w pielęgnacji Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge: Ekstrakt z Albicji Jedwabistej (usprawnia optymalne wytwarzanie energii**w mitochondriach), Ekstarakt z Lindery (synchronizator biorytmów skóry*) i Kompleks Protein Sojowych i Protein z Drożdży
  (ochrona telomerów*). Sprzyjają one prawidłowemu cyklowi życia komórek, co wpływa
  na poprawę jędrności skóry, wygładzenie drobnych linii i zmniejszenie widoczności zmarszczek w okolicach oczu i ust. Spojrzenie wygląda na wyraźnie odświeżone i odmłodzone.
 • Peptydy Sojowe (naturalne wsparcie dla skóry), Adenozyna (synteza kolagenu) i Witamina E (przeciwutleniacz), obecne także w Sisleÿa l’Intégral Anti-Age, przyczyniają się do ujędrnienia skóry powiek. Wyniki testów jednoznacznie pokazują, że oczy wyglądają na większe,
  jak gdyby bardziej otwarte
 • Do Sisleÿa l’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream dodano także Ekstrakt z Owsa (działanie napinające), aby natychmiastowo wygładzić drobne zmarszczki wokół oczu i szybko odświeżyć spojrzenie.

2. ZAPOBIEGANIE OPUCHNIĘCIOM I CIENIOM POD OCZAMI

 • Dział Badawczy Sisley opracował unikatowe połączenie trzech nowych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego o innowacyjnym i wysoce skutecznym działaniu skoncentrowanym na problemie opuchnięć i cieni pod oczami (zarówno sinych jak
  i brązowych):

  • –  Ekstrakt z Cedru Atlaskiego – ujędrniająca substancja aktywna o ukierunkowanym działaniu rozjaśniającym skórę wokół oczu i redukującym cienie.
  • –  Ekstrakt z Granatu – przeciwutleniacz chroniący naczynia krwionośne przed przenikaniem wolnych rodników, szczególnie w celu rozjaśnienia sinych i brązowych cieni pod oczami.
  • –  Ekstrakt z Marakui – koncentruje swoje działanie na zwalczaniu obrzęków spowodowanych zatrzymaniem wody i produktów przemiany materii, szczególnie w okolicach pod oczami.
 • Działanie powyższych składników aktywnych jest wzmocnione przez specjalistyczne składniki aktywne:

  • –  Ekstrakt z Albicji jedwabistej, już obecny w Sisleÿa L’Intégral Anti-Age, posiada dobroczynne właściwości przeciwglikacyjne i stymuluje usuwanie barwnych toksyn powodujących brązowe cienie pod oczami.
  • –  Naturalny Alpha-Bisabolol wykazuje działanie łagodzące
  • –  Kofeina ujędrnia i przyczynia się do zmniejszenia obrzęków i cieni pod oczami.

 • Produkt zawiera również nawilżające, odżywiające i regenerujące składniki aktywne, dla uzyskania kompletnego efektu pielęgnacyjnego:
  • –  Masło Karité
  • –  Roślinna gliceryna
  • –  Prowitamina B5

Sisleÿa l’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream działa również
na strefę wokół ust bezpośrednio dotkniętą oznakami starzenia behawioralnego.

 • –  Pionowe zmarszczki nad ustami
 • –  Zmarszczki w kącikach ust
 • –  Mniej wyraźny kontur ust

  EFEKTY:

  Kontur oka jest natychmiast intensywnie nawodniony, skóra wokół oka wygładzona, a spojrzenie wydaje się wypoczęte. Efekt świeżości odczuwany jest natychmiast, spojrzenie zyskuje więcej blasku. Z każdym dniem zmarszczki i linie mimiczne wokół oczu i ust stają się wyraźnie gładsze, skóra jędrniejsza, a spojrzenie bardziej otwarte. Cienie są mniej widoczne, a opuchnięcia pod oczami zmniejszone. Kontur oka jest odmłodzony, skóra odzyskuje dawną energię i jest bardziej jędrna. Oczy są jakby bardziej otwarte i wyglądają wyraźnie młodziej.

  Wyjątkowa konsystencja kremu pielęgnacyjnego Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream jest delikatna i bogata, dająca aksamitne wykończenie i poczucie komfortu.

SISLEY Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream
SISLEY Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream

Sisleÿa l’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream Nowa obietnica przeciwstarzeniowa 3 D od Sisley

Po wprowadzeniu na rynek w roku 2016 kremu przeciwstarzeniowego Sisleÿa l’Intégral Anti-Age marka Sisley uzupełnia dzisiaj swoją gamę o nowy krem Sisleÿa l’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream. Kompletna pielęgnacja okolicy oczu i ust koncentruje się na rytmie dobowym komórek w celu zredukowania zmarszczek i zwiększenia jędrności skóry. Przyczynia się do zmniejszenia cieni i opuchnięć pod oczami, sprawiając, że spojrzenie wydaje się bardziej otwarte.

Do edycji limitowanej kremu przeciwstarzeniowego Sisleÿa l’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream dołączony jest przyrząd do masażu z chłodną i obrotową końcówką, która obkurcza naczynia krwionośne, wygładza i modeluje kontur oka przed aplikacją pielęgnacji.

Premiera w perfumeriach: wrzesień 2017

Sisleÿa L’Intégral Anti-Age – krem do pielęgnacji twarzy: 1595zł / 50ml

Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream – krem do pielęgnacji okolic oczu i ust: 720zł / 15ml

Autor

Comments are closed.