SISLEY Soin lavant Revitalisant Lissant

W styczniu 2018 roku marka Sisley zaprezentowała HAIR RITUEL – nową markę oferującą produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy i włosów. Gama sześciu podstawowych produktów tworzy kompleksowy i zmysłowy rytuał pielęgnacyjny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. HAIR RITUEL by Sisley zawiera skoncentrowane formuły nasycone intensywnie działającymi składnikami aktywnymi pochodzenia roślinnego, minerały oraz witaminy, aby jednocześnie oddziaływać na skórę głowy i włókna włosów, zapewniając tym samym globalne rezultaty.

Gama HAIR RITUEL by Sisley powiększa się teraz o dwa nowe produkty:

Sisley Le Spray Volume
SISLEY Soin lavant Revitalisant Lissant

Le Spray Volume

Największy sprzymierzeniec włosów cienkich, pozbawionych objętości i połysku lub puszących się –Le Spray Volume to produkt do stylizacji, który momentalnie oddziałuje na widoczne części włosów, nadaje im gęstości i objętości. Jego lekka, lotna formuła błyskawicznie unosi włosy u nasady, szybko i długotrwale zwiększając ich objętość dzięki pogrubiającym i powlekającym właściwościom ekstraktu z żywicy Boswellia. Wśród składników potęgujących objętość włosów znalazły się również proteiny otrębów ryżowych, które pomagają oddzielać od siebie włókna włosów, nadają im pożądaną objętość i skutecznie przeciwdziałają zbyt płaskiej fryzurze. Wreszcie nowy ekstrakt z żywicy otula każde włókno z osobna elastyczną, pogrubiającą powłoką, która stawia opór wilgoci. Produkt natychmiastowo pogrubia delikatne i słabe włosy, zagęszcza i nadaje im objętości. Dla uzyskania jeszcze bardziej wyraźnego efektu, należy połączyć produkt z Soin Lavant RevitalisantVolumateur. Przed stylizacją, lekko spryskaj włosy u nasady. Produkt może być zastosowany również jeden raz w ciągu dnia na suche włosy, aby szybko odświeżyć fryzurę.

Soin lavant Revitalisant Lissant

Włosy kręcone, grube i niezdyscyplinowane często mają zbyt dużą objętość, puszą się i plączą. Marka HAIR RITUEL by Sisley stworzyła Rewitalizującą kąpiel wygładzającą włosy, aby zapewnić tym włosom specjalną pielęgnację i odżywienie, jakiego potrzebują. Dzięki podwójnemu działaniu formuła bez siarczanów poskramia, kontroluje i zmiękcza włosy zapewniając tym samym wspaniałe efekty pielęgnacyjne.

Włos wyrasta z cebulki znajdującej się w skórze głowy. Ta żywa, niewidoczna część włosa zasilana jest przez liczne naczynia krwionośne i odgrywa kluczową rolę w procesie jego wzrostu, witalności i piękna. Dlatego też kondycja włosów zależy bezpośrednio od zdrowia skóry głowy. Soin lavant Revitalisant Lissant działa od korzeni, aby pobudzać mechanizmy komórkowe cebulek włosów. Rewitalizująco wzmacniający kompleks minerałów i witamin zapewnia włosom energię, połysk i witalność. Soin Lavant Revitalisant Lissant poprawia jakość włókna włosa, czyli widocznej części włosa.Kompleks restrukturyzujący działając w głębi wzmacnia lipidową i białkową strukturę włosa. Kiedy włókno jest wzmocnione, jego zewnętrzne warstwy są idealnie przygotowane do wchłaniania aktywnych składników. Kompleks ultrawygładzający z trzech olejów (z nasion Meadowfoam, Shea i Moringa) odżywia włókno włosa, prostuje je i otula wygładzającym filmem. Od momentu aplikacji włosy są bardziej błyszczące i elastyczne. Są wzmocnione i odżywione, dzięki czemu łatwiej zapanować nad ich puszeniem się i łatwiej je wygładzić. Włosy stają się mocniejsze i bardziej odporne.

Autor

Comments are closed.