Każdy produkt Sisley powstaje w oparciu o wiedzę, doświadczenie i nieograniczony czas testów.  Każda nowa linia to wynik wieloletnich badań naukowych oraz ciągłego dążenia do doskonałości.

Badania nad gamą z żywicami tropikalnymi w 2016 roku zaowocowały wprowadzeniem 3 nowych specjalistycznych produktów, w 2017 roku Sisley dodaje produkty do rytuału oczyszczania zapewniające natychmiastowe i długofalowe rezultaty:

– Maseczka głęboko oczyszczająca Masque Purifiant Profond 

– Tonik oczyszczający i przywracającą równowagę Lotion Purifiante Equilibrante

Zawarte w sercu formuły żywice tropikalne działają oczyszczająco i kojąco a połączenie z nowymi roślinnymi składnikami aktywnymi umożliwia przywrócenie równowagi i czystości cery tłustej i mieszanej.

MASQUE PURIFIANT PROFOND 

Maseczka głęboko oczyszczająca  z żywicami tropikalnymi zabieg SOS zapewniający natychmiastowy efekt  oczyszczający

 

MASQUE PURIFIANT PROFOND

Maseczka głęboko oczyszczająca z żywicami tropikalnymi to prawdziwa formuła SOS, która natychmiastowo zmniejsza widoczność zaskórników i niedoskonałości, przywracając świeżość cerze. Szybkie działanie oczyszczające zapewniają trzy podstawowe właściwości:

Głębokie działanie oczyszczające

Połączenie ekstraktów z żywicy benzoesowej i łopianu, o silnych właściwościach oczyszczających, natychmiastowo redukuje widoczność zaskórników i niedoskonałości skórnych. Cera jest świeża i czysta a błyszczenie zredukowane.

Działanie ściągające i absorbujące sebum

Maseczka wzbogacona białą glinką o silnym działaniu absorbującym szybko eliminuje nadmiar sebum i zanieczyszczenia, które powodują ziemisty koloryt skóry. Ekstrakt z liści przywrotnika dzięki właściwościom ściągającym wyraźnie poprawia jakość cery. Pory są zwężone, struktura powierzchni naskórka wygładzona, błyszczenie skóry zredukowane, a cera bardziej promienna.

Działanie łagodzące

Połączenie d-pantenolu z ekstraktami z mirry i kadzidła, łagodzi zaczerwienienia spowodowane stanami zapalnymi, pozostawiając skórę miekką i komfortową.

Kremowa konsystencja o świeżym zapachu zapewnia skórze miękkość i komfort. Aplikuj maseczkę 1 – 2 razy w tygodniu grubą warstwą na dokładnie oczyszczoną skórę, omijając okolice oczu. Pozostaw na 10 minut i starannie spłucz wodą.  Możesz jej także użyć punktowo, pozostawiając na całą noc na miejscowe zmiany. Po przebudzeniu, niedoskonałości będą wyraźnie mniejsze. 

Produkt niekomodogenny.

LOTION PURIFIANTE EQUILIBRANTE

 Tonik oczyszczający przywracający równowagę z żywicami tropikalnymi Produkt 3 w 1, który oczyszcza, odblokowuje pory i wygładza skórę

Cera mieszana i tłusta, podatna na zaczerwienienia i zmiany skórne, potrzebuje kompleksowego  rozwiązania oczyszczającegi i  pielęgnacyjnego zarazem. Prawdziwy tonik pielęgnacyjny, zaspokajający trzy podstawowe potrzeby cery problematycznej:

Oczyszcza i przywraca równowagę

Oczyszczające działanie ekstraktu benzoesowego zostało wzmocnione działaniem ekstraktu z jawajskiej herbaty, zmniejszającym wydzielanie sebum. Dzień po dniu niedoskonałości są coraz mniejsze, skóra jest coraz mniej błyszcząca, bardziej zrównoważona, gładsza.

Działanie ściągające i odblokowujące pory

Kwas salicylowy ma działanie mikrozłuszczające i odblokowujące pory, powoduje zmniejszenie liczby zaskórników, stanów zapalnych, zwykle występujących przy zanieczyszczonych porach skóry.  Działanie to uzupełnia ekstrakt z liści przywrotnika o działaniu ściągającym.  Stan cery wyraźnie się poprawia: zanieczyszczenia znikają, pory są zwężone, struktura powierzchni naskórka wygładzona, cera jest świeża i promienna.

Działanie łagodzące 

Połączone działanie d-pantenolu oraz mirry i kadzidła redukuje zaczerwienienia wywołane miejscowym stanem zapalnym skóry. Skóra odzyskuje komfort i miękkość.

Aplikuj tonik o odświeżającym, delikatnym zapachu, na całą twarz i szyję, rano i wieczorem, po użyciu delikatnego żelu myjącego Gel Doux Nettoyant. W zależności od potrzeb przemyj wacikiem miejsca, w których występują niedoskonałości, lub całą twarz.

LOTION PURIFIANTE EQUILIBRANTE

Nowe receptury, wzbogacone i udoskonalone przez Dział Badawczy Sisley,  zyskują dziś jeszcze większą skuteczność w gamie z żywic tropikalnych.  Linia składająca się z pięciu kosmetyków o komplementarnym działaniu, to rytuał pielęgnacyjny wyraźnie poprawiający jakość skóry. Codzienne stosowanie produktów z żywicami tropikalnymi przywraca równowagę  i pozwala odzyskać czystą, gładką, zdrowszą cerę.

KOMPLETNA LINIA Z ŻYWICAMI TROPIKALNYMI

  1. Delikaty żel oczyszczający Gel Doux Nettoyant
  2. Maseczka głęboko oczyszczająca Masque purifiant profond
  3. Oczyszczający tonik przywracający równowagę Lotion Purifiante Equilibrante
  4. Intensywne serum Sérum Intensif
  5. Krem nawilżająco – matujący Soin Hydratant Matifiant
Autor

Comments are closed.