ISSA play

FOREO
ISSA PLAY

Marka FOREO swoją pionierską działalność rozpoczęła od 2013 i  specjalizuje się w udoskonalaniu rozwiązań pielęgnacyjnych cery i jamy ustnej.  W tymże roku marka wprowadziła swój pierwszy produkt do sprzedaży – szczoteczkę do oczyszczania cery LUNA™. Szczoteczka szybko zyskała uznanie użytkowniczek i zdobyła wielu nagród.

W 2014 na rynek wkroczyła szczoteczka do zębów ISSA™. Produkty zaprojektowano w Szwecji, ale nowatorskie rozwiązania sprawdziły się również w innych krajach, co doprowadziło do gwałtownej ekspansji globalnej. Produkty FOREO są dostępne obecnie w ponad 35 krajach. Wszystkie produkty można kupić online lub w ekskluzywnych punktach sprzedaży na całym świecie.

Szczoteczka do twarzy wzbudzała moje zainteresowanie już od samego początku pojawienia się w Polsce. Jestem wielką fanką pielęgnacji oczyszczającej cerę i zawsze z chęcią sięgam po nowe rozwiązania. Jako lekarz stomatolog nie dziwne, że również szczoteczka do mycia zębów była punktem moich zainteresowań . Od wielu lat polecam swoim pacjentom przechodzenie z ” manualnych” szczoteczek na elektryczne, a od czasu kiedy szczoteczki zrewolucjonizowały rynek również i na soniczne. Popieram wszelkie opinie specjalistów z tej dziedziny, że szczoteczki manualne, mimo dobrej techniki mycia zębów i staranności zabiegu nie radzą sobie ze wszystkimi problemami podczas higienizacji. Często główki szczoteczki są za duże i szeroki by miały swobodny dostęp do zakamarków. Często też szwankuje sama technika mycia zębów. Używanie szczoteczek elektrycznych lub sonicznych po części rozwiązuje te problemy. Dzisiejsze, nowoczesne produkty do higieny jamy ustnej dają większe możliwości i poczucie komfortu.

FOREO ISSA PLAY
FOREO ISSA PLAY

FOREO ISSA PLAY to szczoteczka soniczna, która już na wstępie serdecznie polecam! Nie tylko zadba o świetną higienę jamy ustnej i bielszy uśmiech ale również będzie ładną ozdobą w łazience, a przecież lubimy ładne wnętrza!  FOREO ISSA play została specjalnie zaprojektowana tak, aby  łagodne silikonowe włosie nie tylko perfekcyjnie oczyszczało zęby ale też, aby mogło masować obszar dziąseł poprawiając krążenie, a przez co i ich zdrowy wygląd. Bardzo miękkie i elastyczne silikonowe włosie nie rysuje szkliwa i nie podrażnia dziąseł. Szczoteczka posiada również w wewnętrznej części główki polimerowe włosie PBT, które jest o wiele bardziej higieniczne od klasycznego włosia wykonanego z nylonu. Szczoteczka jest w pełni wodoodporna pokryta gładkim, antybakteryjnym silikonem sprawiając, że możesz korzystać zaawansowanej technologii sonicznej w najlepszym z możliwych wydaniu. 9 000 pulsacji o wysokiej intensywności na minutę bardzo skutecznie i jednocześnie łagodnie czyści zęby. Dzięki elementom z jakich wykonana jest ta szczoteczka i pulsacji szczoteczka idealnie oczyszcza zęby i zapobiega gromadzeniu się płytki nazębnej.

FOREO ISSA PLAY zasilana jest , idealnie wpisuje się w  intensywny tryb życia. Możesz ją zabrać wszędzie, gdzie tylko chcesz i nie musisz się martwić o czestą wymianę baterii w swojej szczoteczce, ponieważ w ISSA PLAY wystarczają do 800 użyć. Kilka kolorów  oraz minimalistyczny skandynawski design sprawiają, że szczoteczka nie tylko cieszy oko swoim wyglądem i kolorem ale też jest bardzo praktyczna. Niewielki rozmiar i mała waga to kolejne atuty.

Uwielbiam tę szczoteczkę! Jeśli zastanawiasz się nad wymianą szczoteczki manualnej, jeśli masz w planie zmienić swoją szczoteczkę i rozważasz zakup szczoteczki sonicznej serdecznie polecam właśni tę. Nie tylko ze względu na wyższy poziom higienizacji jamy ustnej ale także na bardzo dobrą cenę jak na tak dobry produkt. Cena tej szczoteczki to 199zł. Uważam, że cena jest bardzo dobra i ciężko w takiej cenie znaleźć inną, która będzie prezentowała wysoki poziom oczyszczania! Rynek oferuje wiele różnych rozwiązań sonicznych, zgłębiając temat i testując tę szczoteczkę bardzo ją polecam i rekomenduję jako stomatolog!  Używając tej szczoteczki Twoje zęby będą nie tylko dokładnie oczyszczone ale też będą miały połysk, uśmiech będzie bielszy ,a Ty będziesz się szerzej uśmiechać !

 

Autor