CHANEL CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs- makijaż na jesień CHANEL LES AUTOMNALES

CHANEL LES AUTOMNALES
CHANEL LES AUTOMNALES

CHANEL LES AUTOMNALES
CHANEL LES AUTOMNALES

Choć jesień nie jest moją ulubioną porą roku zawsze jesienne kolekcje makijażu wzbudzają ogromne emocje. Kolorystyka jaka dominuje w kolekcjach makijażu o tej porze roku, to kolory w których bardzo dobrze się czuję. Wszelkie odcienie brązu, fioletów, czerwieni, złota i zieleni… tak są kolory, które myśląc o jesieni mam przed oczami. Jesień w makijażu u Chanel nie odbiega moim wyobrażeniom. Subtelna, ponadczasowa elegancja w makijażu Chanel na jesień 2015 inspirowana jest barwami jesieni. Ciepłe kolory ziemi, złociste brązy, khaki, głębokie zielenie i świetliste ochry… Piękna jest ta jesień u CHANEL!

CHANEL LES AUTOMNALES
CHANEL LES AUTOMNALES

Wśród całej kolekcji moje największe zainteresowanie wzbudzała przepiękna, dostępna w ofercie limitowanej paleta 5 cieni do powiek CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs, która zachwyca zestawieniem matowych i satynowych odcieni inspirowanych  jesienną miesiącznicą, liściem platanu, żołędziem, twardą skórką kasztanów oraz kwiatem ciemiernika.

CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs
CHANEL CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs

Paleta CHANEL CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs, to paleta dzięki której stworzymy makijaże dzienne, naturalne ale też wieczorowe, bardziej wyraziste. Kolory w tej palecie pozwalają na swobodą interpretację jesiennego makijażu, wszystkie odcienie idealnie ze sobą współgrają. Jasny z ze złotą nutą odcień idealny do rozświetlenia kącika wewnętrznego oka, jasny ciepły brąz może stanowić bazę pod każdy makijaż, pięknie modeluje załamanie powieki. Złocisty brąz to mój ulubiony odcień w tej palecie, delikatnie, subtelnie i elegancko podkreśla brązowe tęczówki. Nałożony nawet solo robi ładne oko. Kolejny cień, który również możemy wykorzystać do modelowania powieki to ciemny, czekoladowy brąz. Uwielbiam nałożyć nawet odrobinę w kąciku zewnętrznym i w załamaniu powieki. Ostatni z piątki to beżowo-różowy cień, który nałożony pod łukiem brwiowym pięknie rozświetla. Może on również stanowić bazę pod całość makijażu. Cienie mają jedwabistą fakturę, są bardzo dobrze napigmentowane i gładko nanoszą się na powiekę nie obsypując podczas aplikacji.

CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs
CHANEL CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs

Nad całością mojej jesiennej propozycji makijażu czuwa piękny odcień różu do policzków CHANEL JOUES CONTRASTE w nowym odcieniu ALEZANE .

CHANEL JOUES CONTRASTE ALEZANE
CHANEL JOUES CONTRASTE ALEZANE

CHANEL LES AUTOMNALES
CHANEL LES AUTOMNALES

Dużo bardziej kontrastujący niż zwykle, daje na policzkach rumieniec w brązowo mieniących się tonach. Dość miałka postać z łatwością nanosi się na pędzel. Należy jednak nie przesadzić z jego ilością gdyż jest bardzo dobrze napigemntowany i już niewielka jego ilość daje pożądany efekt. O zapachu chyba nie muszę wspominać, jest absolutnie cudowny i uprzyjemnia moment aplikacji.

CHANEL JOUES CONTRASTE AlEZANE
CHANEL JOUES CONTRASTE ALEZANE

Usta w makijażu Chanel nigdy nie są obojętne, bez względu na to czy jest to subtelne podkreślenie jasnym nude czy intensywną czerwienią. Jesienna kolekcja proponuje usta w dwóch odcieniach: miedziane w pomadce CHANEL ROUGE COCO SHINE Mélancholie oraz ceglasta czerwieni w pomadce CHANEL ROUGE COCO SHINE  Téméraire. 

CHANEL LES AUTOMNALES
CHANEL LES AUTOMNALES

Uwielbiam pomadki CHANEL ROUGE COCO SHINE, cudownie przyjemna faktura z mocno nawilżającymi właściwościami pielęgnuje i nadaje ustom elegancji subtelnie połyskując. Mam kilka i każda nosi mi się tak samo, bardzo dobrze. Pomadka  CHANEL ROUGE COCO SHINE  Téméraire to ceglasta, intensywna czerwień, która nada jesiennej szarości wigoru.

CHANEL ROUGE COCO SHINE  Téméraire
CHANEL ROUGE COCO SHINE Téméraire

CHANEL ROUGE COCO SHINE  Téméraire.
CHANEL ROUGE COCO SHINE Téméraire

Uzupełnieniem i nieodłącznym elementem makijażu CHANEL są zadbane dłonie podkreślone kolorem pasującym do całości. Połyskujący manicure w kolekcji makijażu  CHANEL LES AUTOMNALES to 3 nowe odcienie lakierów CHANEL LE VERNIS, które spośród wszystkich wysokopółkowych lakierów lubię najbardziej. W tej kolekcji znajdziemy klasyczną czerwień z ceglastymi akcentami Écorce Sanguine, kasztanowy Châtaigne w odcieniu ciemnej czekolady i zielono-czarny Vert Obscur.

CHANEL LES AUTOMNALES
CHANEL LES AUTOMNALES

 CHANEL LES AUTOMNALES
CHANEL LES AUTOMNALES

Dzisiaj pokażę Wam w makijażu część kolekcji. Myślę, że na szczególną uwagę zasługuje paleta cieni CHANEL CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs, i to od niej właśnie zacznę. W następnym wpisie pokażę pozostałe kosmetyki, które wprowadzają nas w jesienny klimat.

CHANEL CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs

CHANEL CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs
CHANEL CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs

CHANEL CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs
CHANEL CRÉATION EXCLUSIVE Entrelacs

Na połowę powieki ruchomej, jej załamanie, a także powyżej załamania nałożyłam jasny brązowy cień podnosząc i modelując powiekę. Wewnętrzny kącik rozświetliłam najjaśniejszym cieniem. Kącik zewnętrzny i połowę dolnej powieki podkreśliłam złotym brązem i narysowałam kreskę kredką CHANEL STYLO YEUX WATERPROOF w odcieniu głębokiego brązu POMME DE PIN 921 i roztarłam nanosząc na kredkę ciemny czekoladowy brąz z paletyPod łuk brwiowy nałożyłam cień różowo-beżowy.

 

Na połowę powieki ruchomej, jej załamanie, a także powyżej załamania nałożyłam złoto-brązowy cień podnosząc i modelując powiekę. Wewnętrzny kącik rozświetliłam beżowo-różowym cieniem. Kącik zewnętrzny przyciemniłam czekoladowym cieniem przeciągając go nieco powyżej załamania. Wzdłuż linii rzęs na górnej powiece narysowałam kreskę głębokim brązem CHANEL STYLO YEUX WATERPROOF POMME DE PIN 921.Połowę dolnej powieki podkreśliłam złotym brązem i narysowałam kreskę kredką CHANEL STYLO YEUX WATERPROOF w odcieniu złotego brązu Érable 919. Pod łuk brwiowy nałożyłam cień różowo-beżowy.

Na całą powiekę ruchomą, jej załamanie, a także powyżej załamania nałożyłam beżowo-różowy cień. Kącik zewnętrzny przyciemniłam czekoladowym cieniem przeciągając go nieco powyżej załamania. Wzdłuż linii rzęs na górnej powiece narysowałam kreskę CHANEL STYLO YEUX WATERPROOF w odcieniu złotego brązu Érable 919.Połowę dolnej powieki podkreśliłam złotym brązem i narysowałam kreskę kredką CHANEL STYLO YEUX WATERPROOF w odcieniu złotego brązu Érable 919. Pod łuk brwiowy nałożyłam cień różowo-beżowy.

Już niebawem kolejna odsłona makijażu Chanel na jesień 2015, wypatrujcie !

Jak się zapatrujecie na jesienną kolekcję makijażu CHANEL LES AUTOMNALES ?Co Wam szczególnie wpadło w oko ?

Autor