CHANEL CRUISE 2018: KOLEKCJA MAKIJAŻU

CHANEL CRUISE 2018

Modelując kolory, formuły i efekty, Lucia Pica – Światowa Dyrektor Kreatywna Makijażu i Koloru marki Chanel, wymyśla makijaż, który podkreśla każdy Twój ruch wszelkimi niuansami zmiennej zmysłowości. Kolekcja makijażu Chanel Cruise 2018 bardzo wpisuje się w moje gusta makijażowe. Kolory, które zapropnowała Lucia Pica to kolory, które ja wykorzystam w makjjażach nie tylko letnich ale dla mnie są to odcienie całoroczne. Uwielbiam połączenie odcieni w palecie CHANEL LES 4 OMBRES ÉCLAT ÉNIGMATIQUE.  Kolory lakierów do paznokci, to kolejny element kolekcji, który jest według mnie ponadczasowy i także wpiszę się swoją kolorystyką w każdą porę roku. To samo dotyczy pomadek czy kredek do oczu. Oglądając zdjęcia makijażu i produktów poniżej myślę, że będziecie mieć podobną opinię! Jest to kolekcja, która w całości mi bardzo pasuje i zachęcam do sprawdzenia osobiście w perfumeriach.

CHANEL CRUISE 2018
CHANEL LES 4 OMBRES ÉCLAT ÉNIGMATIQUE
CHANEL LES 4 OMBRES ÉCLAT ÉNIGMATIQUE

CHANEL LES 4 OMBRES ÉCLAT ÉNIGMATIQUE – edycja limitowana 

Piękna paleta czterech oryginalnych cieni, która pozwala uzyskać efekt promiennego i tajemniczego spojrzenia. Przejrzysta konsystencja i modulowana intensywność oferuje efektowny akcent makijażu oczu. Nakładane jako spójne kolory na powierzchni powieki lub w postaci eyelinera wzdłuż krawędzi rzęs, samodzielnie lub łączone ze sobą – lekkie, cieliste lub perłowe odcienie rozświetlają i dodają głębi, ciemniejsze natomiast, od brązowego do ciemnoszarego, definiują bardziej intensywne i tajemnicze spojrzenie. Genialna pigmentacja, która jednym pociągnięciem pędzla pozwala uzyskać dobrze napigmentowany efekt! Cienie gładko się nakładają na powiekę i pięknie blendują.  W składzie znajduje się nadzwyczajna koncentracja czystych, trwałych pigmentów, które oferują szeroką gamę efektów i intensywności. System żelujący i kompozycja polimerów oraz kulistych pudrów zapewnia :  łagodną, kremową i gładko sunącą po skórze formułę, odcienie, które doskonale się ze sobą łączą, jednolity efekt makijażu. Paleta składa się z:
– dwóch odcieni średnich: cementową szarość oraz miedziany brąz, które można łączyć ze sobą lub nakładać jako kolory kontrastujące,
– odcień ceglanej czerwieni, który pozwala intensyfikować, rzeźbić lub dodawać głębi,
– satynowy odcień kości słoniowej, który rozświetla spojrzenie i sprawia, że oczy wydają się szerzej otwarte.

Każdego z tych cieni można używać jako samodzielnego produktu. Aby uzyskać efekt intensywnego spojrzenia, połącz ze sobą kilka różnych odcieni.

CHANEL STYLO YEUX WATERPROOF

Jedne z moich ulubionych kredek do powiek to właśnie te od Chanel.  Wodoodporna kredka do oczu intensywnie podkreślająca spojrzenie. Bardzo trwała, odporna na wodę, wilgoć i sebum. Wysuwana końcówka i wbudowana temperówka ułatwiają używanie kredki. W składzie kredek kompozycja składników tworzących idealnie przylegającą warstwę makijażu zapewnia delikatność i komfort. Żywica silikonowa gwarantuje odporność formuły na wodę oraz zapobiega rozmazywaniu i spływaniu kreski. W trzech nowych odcieniach :

897 RÉVÉLATION,  867 SECRET,  887 CHARME.

 

CHANEL LES 4 OMBRES ÉCLAT ÉNIGMATIQUE/ STYLO YEUX WATERPROOF 887 CHARME

CHANEL LES 4 OMBRES ÉCLAT ÉNIGMATIQUE

CHANEL LES 4 OMBRES ÉCLAT ÉNIGMATIQUE/ STYLO YEUX WATERPROOF 867 SECRET

CHANEL LES 4 OMBRES ÉCLAT ÉNIGMATIQUE
CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR

CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR

CHANEL LE ROUGE CRAYON DE COULEUR

LE ROUGE CRAYON DE COULEUR marki CHANEL upraszcza reguły aplikacji makijażu. Praktyczny, okazały format kredki zapewnia dobrą zabawę i aplikację makijażu jednym pociągnięciem – w dowolnym czasie. Wysuwana końcówka przekręca się łatwo, by ukazać satynowy sztyft dostępny w wielu wyrazistych kolorach.  Niech sztuka makijażu stanie się źródłem zabawy!  LE ROUGE CRAYON DE COULEUR CHANEL wtapia się w usta, dzięki delikatnej, nielepkiej konsystencji, którą zapewniają woski i lekkie olejki. Wzbogacona czynnikami, które tworzą na ustach jednolitą warstwę makijażu, formuła kredki zawiera bardzo skoncentrowane czyste pigmenty, dzięki czemu gwarantuje długotrwały efekt makijażu o intensywnym kolorze i satynowym wykończeniu. 4 nowe odcienie :

N°17 À LA ROSÉE , N°18 ROSE SHOCKING,  N°19 AU NATUREL, N°20 ULTRA ROSE

 

 

LE ROUGE CRAYON DE COULEUR - N°17 À LA ROSÉE

LE ROUGE CRAYON DE COULEUR

LE ROUGE CRAYON DE COULEUR - N°19 AU NATUREL

N°19 AU NATUREL
CHANEL LES VERNIS

Bardzo lubię lakiery Chanel i z marek wysokopółkowych są to moje ulubione. Kolecka Cruise 2018 marki Chanel to  3 piękne odcienie : kremowy róż, zieleń khaki, głęboki wrzos… Nowe odcienie stworzone przez Lucię Picę odzwierciedlają nastrój chwili i podkreślają  czar nowym akcentem.LE VERNIS CHANEL to trwały, ochronny lakier do paznokci opracowany został z myślą o ekspresji dynamicznych kolorów. Trwały i delikatny – każda jego warstwa zapewnia idealnie wyrównany i lśniący efekt.

CHANEL LE VERNIS - 610 HALO

CHANEL LE VERNIS 610 HALO

CHANEL LE VERNIS - 608 LÉGÈRETÉ

608 LÉGÈRETÉ

CHANEL LE VERNIS - 612 CHICNESS

612 CHICNESS
CHANEL L'EAU TAN

CHANEL L’EAU TAN – edycja limitowana 

Ten produkt najbardziej mnie zainteresował i jestem w trakcie jego testowania także dziś tylko krótka notka od marki Chanel, a moja recenzja pojawi się w osobnej publikacji. L’Huile Tan – produkt stworzony przez Gabrielle Chanel w 1932 roku, przyjmuje postać wody. Ten świeży samoopalacz do ciała o konsystencji wody pozostawia na skórze złocisty blask i delikatny zapach. Ekskluzywna kreacja Działu Badań CHANEL opracowana we współpracy z Lucią Picą – CHANEL Global Creative Makeup and Color Designer. Inspirowana pierwszym samoopalaczem stworzonym przez Mademoiselle Chanel – L’EAU TAN to samoopalająca mgiełka do ciała, zapewniająca stopniowo rozwijającą się, naturalną opaleniznę skóry delikatnie muskanej słońcem i świeżym powietrzem. Mgiełki można używać wedle życzenia, w zależności od pożądanej intensywności opalenizny – zarówno latem, jak i zimą. Jej formuła wzmacnia i przedłuża naturalną opaleniznę.

Orzeźwiająca, niewysychająca i komfortowa formuła sprawia, że L’EAU TAN momentalnie zapewnia wrażenie świeżości. Przejrzysta, delikatnie zabarwiona i perfumowana – ukazuje aksamitną skórę, naturalnie podkreśloną złocistą i promienną opalenizną.

LE ROUGE CRAYON DE COULEUR - N°17 À LA ROSÉE

CHANEL Cruise Collection 2018

CHANEL CRUISE 2018

LE ROUGE CRAYON DE COULEUR - N°17 À LA ROSÉE

CHANEL Cruise Collection 2018
Autor