Dior Vernis Bonheur 661

Dior Vernis Haute Couleur to nowa gama 21 odcieni lakierów do paznokci marki Dior zapewniających żelowe wykończenie.

Lakier Dior to jeden z flagowych produktów urodowych francuskiego domu mody. Tuż obok zapachów i  kosmetyków do makijażu, lakiery do paznokci zajmują czołowe miejsce wśród bestsellerów marki Dior. 

Nowe lakiery do paznokci Dior Vernis pokrywają płytkę paznokci ultra-błyszczącym wykończeniem,dając trwałe, profesjonalne rezultaty.

Do mojej lakierowej kolekcji dołączyły ostatnio dwa kolory , jednak już dziś wiem, że na tych dwóch się nie skończy . Poprzednia formuła nie do końca mi odpowiadała ale ta jest zupełnie inna! Mam chęć na więcej kolorów i sukcesywnie będę moją kolekcję powiększać 🙂

A o to on , mój ulubiony róż  🙂

Dior Vernis Bonheur 66
Dior Vernis Bonheur 66

Formuła lakieru Dior Vernis składa się w 80% ze składników pochodzenia naturalnego. Nie zawiera toluenu, ftalanów, metanalu i syntetycznej kamfory. Wzbogacona jest natomiast organicznym silikonem dla wzmocnienia powierzchni paznokcia i technopolimerem pochodzącym z laminowanego szkła , który przemienia każdą warstwę lakieru w gładką i błyszczącą powłokę , tworząc niewidoczne połączenie między lakierem i płytką paznokcia tak aby lakier pozostał na paznokciach jak najdłużej.

Dior Vernis Bonheur 66
Dior Vernis Bonheur 66

Aplikator stworzony z myślą o uwydatnieniu żelowego efektu lakieru to nowy aplikator , który swoją premierę ma w nowej odsłonie lakierów Dior Vernis.

Dior Vernis Bonheur 66
Dior Vernis Bonheur 66

Nowy pędzelek jest bardziej elastyczny niż jego poprzednik i dłuższy , bardziej płaski i bardziej zaokrąglony na końcu. Nabiera on odpowiednią ilość lakieru, bardzo gładko i równomiernie rozprowadza lakier po płytce paznokcia.

Dior Vernis Bonheur 661 to piękny neonowy wręcz róż:) Wyrazisty i niepowtarzalny,idealny na wiosnę i lato! opalone dłonie i stopy będą zachwycać nie tylko zwolenników róży:)

Dior Vernis Bonheur 66
Dior Vernis Bonheur 66
Dior Vernis Bonheur 66
Dior Vernis Bonheur 66
Dior Vernis Bonheur 66
Dior Vernis Bonheur 66

Dior Vernis Bonheur 661 świetnie się rozprowadza na płytce , nie smuży i nie zostawia prześwitów. Jedna grubsza warstwa spokojnie wystarczy dla ładnego, żelowego efektu, ja jednak zawsze nakładam drugą warstwę dla podbicia koloru 🙂 Lakier również się świetnie zmywa , nie brudzi skórek i nie przebarwia płytki paznokcia.

Nowe lakiery Dior Vernis dostępne są w sprzedaży od kwietnia 2014 roku w cenie 99zł .

 

Autor