Dior Vernis Muguet 108

Nudziakowe odcienie lakierów do paznokci od kiedy pamiętam nigdy się u mnie dobrze nie spisywały. Nie wiem czy to kwestia płytki, zbyt tłustej, zbyt suchej czy jeszcze jakiejś innej ale każdy lakier jaki miałam w takim jasnym odcieniu zawsze mi smużył i doprowadzał do szału. Nie mam jakiegoś paznokciowego bzika i nie mam idealnego manicure gdyż robię sama ale staram się w miarę możliwości aby wyglądał schludnie. Uwielbiam oglądać zadbane dłonie z jasnym lakierem , to może jest mój bzik 😉 Na swoich paznokciach polubiłam ciemniejsze lakiery właśnie ze względu na to ,że nie mogłam trafić na bliski ideałowi jasny lakier. Sytuacja zmieniła się dopiero w tamtym roku kiedy postanowiłam wypróbować lakier Chanel w odcieniu Ballerina, z dużą dozą nieśmiałości wyciągnęłam z portfela niemałą sumę jak na lakier do paznokci , który mógł się okazać porażką . To był strzał w dziesiątkę jak się okazało po pierwszej aplikacji. Bez żadnej bazy , bez odżywki , prosto na płytce paznokcia wylądowała Ballerina i długo nie mogłam wyjść z zachwytu. Żadnej , nawet najmniejszej smużki nie było ! Od razu zadzwoniłam do perfumerii aby odłożyć kolejne sztuki, tyle, że już nie było a Ballerina była limitką. Z wielką oszczędnością produktu cieszę się tym lakierem jeszcze do dziś. Pod koniec zeszłego roku , widząc coraz większy ubytek Balleriny rozpoczęłam poszukiwania, znowu z obawą czy trafię na podobny lakier. Udało się , w moje ręce wpadł Dior Vernis Muguet 108 , który już w opakowaniu bardzo mi się spodobał. Pierwszy test jeszcze w perfumerii wypadł bardzo pozytywnie ! Kupiłam ! Na całe moje szczęście ten odcień nie jest limitką i nie muszę robić zapasów:)

O to on , piękny, delikatny , kremowy Dior Vernis Muguet 108!

Lakier Dior Vernic to jeden z flagowych produktów urodowych francuskiego domu mody. Tuż obok zapachów i  kosmetyków do makijażu, lakiery do paznokci zajmują czołowe miejsce wśród bestsellerów marki Dior. 

Nowe lakiery do paznokci Dior Vernis, które zostały wprowadzone w ulepszonej formule wiosną tamtego roku  pokrywają płytkę paznokci ultra-błyszczącym wykończeniem,dając trwałe, profesjonalne rezultaty.

SONY DSC

Formuła lakieru Dior Vernis składa się w 80% ze składników pochodzenia naturalnego. Nie zawiera toluenu, ftalanów, metanalu i syntetycznej kamfory. Wzbogacona jest natomiast organicznym silikonem dla wzmocnienia powierzchni paznokcia i technopolimerem pochodzącym z laminowanego szkła , który przemienia każdą warstwę lakieru w gładką i błyszczącą powłokę , tworząc niewidoczne połączenie między lakierem i płytką paznokcia tak aby lakier pozostał na paznokciach jak najdłużej.

SONY DSC

Dior Vernis Muguet 108 to rozbielony beż , który świetnie rozprowadza się na płytce i daje już w jednej warstwie ładne krycie choć przy dwóch zyskuje jeszcze bardziej na swoim uroku.

SONY DSC

Wiem, że dla wielu z Was pewnie jest to odcień niczym wyjątkowym się nie wyróżniający , dla mnie to jednak lakier , który dzięki temu, że świetnie się zachowuje podczas nakładania wpisuje się na honorowe miejsce w mojej lakierowej kolekcji.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Uwielbiam ten lakier i w ostatnim czasie bardzo często gości na moich paznokciach. Jeśli szukacie takiego jasnego odcienia, który uważam ,że pięknie również by wyglądał przy francuskim manicure polecam spojrzeć w jego kierunku.

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]:)[/tab_title][/tabs_head][tab]Czy Dior Vernis Muguet 108 wpisuje się w Wasze gusta ? jakie macie swoje ulubione odcienie nudziakowych lakierów ?[/tab][/tabs]

Autor