NEONAIL Exotic Banana

Doświadczenie z lakierami hybrydowymi mam niewielkie. Swoją przygodę z takim manicure zaczęłam niedawno i ciągle trenuję technikę nakładania. Sprawdziłam kilka marek i zdecydowanie moją ulubioną na dzień dzisiejszy jest marka Neonail. 

Po pierwsze dlatego, że marka dostępna jest u mnie w większości galerii handlowych tak więc mogę sobie na spokojnie podjechać i sprawdzić kolor. Po drugie pędzelek ma idealną wielkość! świetnie się nim pokrywa płytkę! Sam lakier ma konsystencję, która również mi najbardziej odpowiada spośród wszystkich przetestowanych przeze mnie marek.

Po trzecie wybór kolorów i wykończeń! jestem pewna, że każda z Was znajdzie nie jeden a kilkanaście kolorów, które zapragnie mieć. Moja każda wizyta w sklepie Neonail kończy się kolejnymi odcieniami i ciągle mi mało!

Dziś możecie zobaczyć jeden z moich letnich faworytów – piękny NEONAIL Exotic Banana!  Cudownie wygląda na dłoniach! polecam serdecznie !

 

NEONAIL Exotic Banana
NEONAIL Exotic Banana

NEONAIL
Exotic Banana

Autor

  • Małgosia

    Kolorek fajny, wakacyjny, słoneczny, ja jak na razie jestem wierna Indigo, chociaż już chciałam odejść od hybrydy, ale jak zobaczyłam stan moich pazurków to szybciutko wróciłam i nakładam hybrydkę, nie nie jest to win ani nieumiejętnego nakładania ani ściągania hybrydy ot tak reaguje moja płytka paznokciowa na moje nowe eksperymenty co jakiś czas robi kuku i trzeba co innego robić, teraz ciągnie mnie do metody tytanowej no może źle nazwałam,ale trudno. Przerobiłam już Semilac kolorki ma śliczne, używam odźywek, witaninek i baz pod hybrydę

  • ej no śliczny! a Ty nie masz podobnego klasycznego Diorka?;>

  • Kolor śliczny, a ja się ciągle przymierzam do hybryd i nie potrafię się przekonać, nie wiem jak to zniosą moje paznokcie 🙂 Buziaki :* :*

  • Sasza Anna

    śliczny kolorek 🙂