Lakier hybrydowy w odróżnieniu od tradycyjnego lakieru do paznokci, nie pęka, nie kruszy się, ani nie odpryskuje, bez obaw można w nim wykonywać wszystkie czynności domowe. W chwilę po zabiegu paznokcie są od razu suche, więc nie ma obawy, że przypadkowo zepsujemy efekt pięknego manicure. Lakier hybrydowy gwarantuje intensywny kolor i niepowtarzalny blask, tzw. „efekt mokrego paznokcia”. NeoNail to innowacyjne produkty, które łączą w sobie właściwości tradycyjnych lakierów do paznokci i elastycznych żeli UV.  Marka NeoNail nieustannie udoskonala swoje produkty, by nadążały za naszymi potrzebami. Wzbogacone w innowacyjne formuły działają tak, aby manicure był wyjątkowo trwały. Ale to nie tylko świetnej jakości formuły! To także innowacyjna linia witaminowa produktów hybrydowych, wśród których znajduję baza Hard Base VitaminsDziś mam ogromną przyjemność pokazać Wam również piękne, nowe pyłki 3D Holo Effect!

NeoNail 3 D holo
baza witaminowa Hard Base Vitamins.

Moja dzisiejsza propozycja manicure jest bardzo prosta do wykonania i bardzo efektownie wygląda manicure. W tej stylizacji paznkoci użyłam NeoNail bazę Hard Base Vitamins, czyli klasyczną bazę hybrydową. W składzie tej bazy znajdują się :

Keratyna – posiada właściwości poprawiające twardość paznokcia. 

Estry masła Shea – mają działanie regenerujące i wyrównujące płytkę. 

Proteiny jedwabiu – znane są z właściwości wygładzających. 

Kompleks witamin A, E i C – posiada właściwości utleniające oraz wzmacniające płytkę. 

Baza jest bardzo prosta w użyciu. Jej konsystencja jest gęstsza niż Hard Base i rzadsza od baz budujących. Ułatwi ona wykonanie manicure hybrydowego osobom początkującym.

Nowe pyłki 3D Holo Effect to bardzo prosty sposób na urozmaicenie manicure. Pyłek 3D Holo Effect jest idealny zarówno dla osób zaczynających przygodę z lakierami hybrydowymi jak i tych bardziej doświadczonych.  Tworzy na paznokciach trójwymiarowy, holograficzny efekt. Jest  to drobny, metaliczny puder, który mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Jego nowe odcienie to idealna propozycja na nadchodzące lato. Manicure z efektem 3D Holo jest prosty w wykonaniu, wystarczy wetrzeć go w warstwę dyspersyjną  lakieru hybrydowego, tu macie wiele możliwości. Ja nałożyłam pyłki na odcień NeoNail Innocent Beauty, mleczno – beżowy kolor, który widzicie na zdjęciach. Niewielka ilość zaaplikowanego produktu gwarantuje pożądany efekt. Pyłek zapewnia idealne wykończenie manicure na różnorodne okazje, zarówno na co dzień jak i na specjalne wydarzenia. Na palcu serdecznym nałożyłam pyłek w odcieniu No 02 – cudowny, ciepły odcień złota, a na pozostałych No 01 – urocza lawenda.

3D Holo Effect NeoNail
Baza witaminowa NeoNail
3D Holo Effect NeoNail
3D Holo Effect NeoNail
3D Holo Effect NeoNail
3D Holo Effect NeoNail
3D Holo Effect NeoNail
3D Holo Effect NeoNail
3D Holo Effect NeoNail
3D Holo Effect NeoNail
3D Holo Effect NeoNail
3D Holo Effect NeoNail
3D Holo Effect NeoNail
3D Holo Effect NeoNail

Teraz wybierając 4 dowolne lakiery hybrydowe, w tym kolory, topy i bazy możesz otrzymać kosmetyczkę za 1zł.

Autor