Jeszcze chwila i gorący ale piękny przedświąteczny czas. Jest w tym czasie jakaś taka wyjątkowa magia … Mnie chyba nawet bardziej cieszą przygotowania do świąt niż same święta…. Kolor czerwony to kolor, który najbardziej kojarzy mi się ze świętami, prezentami …. Jest to kolor, który najczęściej wybieram w dodatkach świątecznych do domu ale również najcześciej ten kolor gości na moich paznokciach i ustach … Dziś mam dla Was nie tylko prostą i łatwą w wykonaniu świąteczną stylizację paznokci ale również świetny pomysł na prezent w bardzo dobrej cenie ! Christmas Set Exclusive od NeoNail to wyjątkowy, ekskluzywny zestaw przeznaczony dla wszystkich profesjonalistek w dziedzinie manicure hybrydowego. Można w nim znaleźć niedostępną w regularnej sprzedaży lampę LED 36/48W, która sprawdzi się zarówno przy domowych zabiegach, jak i w salonie kosmetycznym. Ponadto, w zestawie jest 5 lakierów hybrydowych w wyjątkowych odcieniach oraz pozostałe akcesoria koniecznie do wykonania manicure hybrydowego.

Neonail zestaw
Neonail zestaw

NeoNail Christmas Set Exclusive to wyjątkowy zestaw, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających kobiet.

Zestaw zawiera:
♥ Lampa LED 36/48W ♥Lakier Hybrydowy 3 ml Shiny Rose  ♥Lakier Hybrydowy 3 ml Hot Cocoa ♥Lakier Hybrydowy 3 ml Raspberry Red  ♥Lakier Hybrydowy 3 ml Dark Cherry ♥ Lakier Hybrydowy 3 ml Lush Green  ♥Lakier Hybrydowy 7,2 ml Hard Base ♥Lakier Hybrydowy 7,2 ml Hard Top ♥Nail Cleaner 50ml ♥Acetone UV Gel Polish Remover 50ml ♥Tampon z waty celulozowej 12 warstw -250 szt  ♥Pilnik szary łódka 100/180 ♥Polerka fioletowa łódka 100/180

Stylizacja, którą przygotowałam jest bardzo łatwa w wykonaniu i myślę, że nikomu nie powinna sprawić trudności. Dobrze mnie znając wiecie, że ja nie lubię przekombinowanych stylizacji paznokci ale czasami pozwalam sobie na delikatne zdobienia. Na tą długo się nie zastanawiałam bo już jakiś czas po głowie mi chodziło zdobienie w postaci świątecznej bombki i subtelnych gwiazdek.. Lakiery ze świątecznego zestawu idealnie wpisują się w klimat jaki mi sobie wymyśliłam.

Na bazę NeoNail  Hard Base, którą wcześniej utwardziłam w lampie nałożyłam na wszystkie paznokcie przepiękną czerwień NeoNail Raspberry Red , absolutnie piękna czerwień, która od razu skradła moje kosmetyczne serce ! Na środkowym palcu wykonałam gwiazdki z dwóch kolorów jako bazowy kolor użyłam Shiny Rose – mogłabym nim mieć wszystkie paznokcie pomalowane bo jest to wyjątkowy, brokatowy odcień różowego złota! Dodatkowo przy nie których ramionach złotych gwiazd domalowałam zielone wykorzystując lakier Lush Green. Na palcu serdecznym , z tego samego pięknego złota Shiny Rose, zrobiłam kulę mojej bombki, a zielonym Lush Green gałązkę i kokardkę. Na koniec wszystkie paznokcie pokryłam Hard Top i utwardziłam w lampie. 

Efekt jest bardzo w moim guście, jest nienachalnie ale jednak bardziej odświętnie!

Neonail zestaw
Neonail zestaw
Neonail zestaw
Neonail zestaw

NeoNail
Christmas Set Exclusive

Neonail zestaw
Neonail zestaw
Neonail zestaw
Neonail zestaw

Zachęcam do zajrzenia na stronę sklepu NeoNail , gdzie dostępne są również inne zestawy i akcesoria. Zestaw, który wykorzystałam do przygotowania stylizacji jest teraz w bardzo dobrej , promocyjnej cenie 299zł !

Neonail zestaw
Autor