Wiosna! nareszcie! Wiosna to tak bardzo radosny czas! Widać to wszędzie! Wszystko nabiera kolorów! Bardzo byłam ciekawa nowej kolekcji lakierów hybrydowych NeoNail. Tak jak Wam mówiłam przy okazji poprzedniej kolekcji lakierów tej marki, zachwyciłam się nią najbardziej ze wszystkich jakie do tej pory miałam okazję testować. Ale przyznam się szczerze, że ta kolekcja porwała mnie jeszcze bardziej i miałam ogromny problem by wybrać jeden, a nawet dwa kolory, które mi się podobają najbardziej, bo każdy jest piękny, każdy radosny i bardzo wiosenny. Kobieca niezależność i determinacja oraz wiosenna śmiałość i optymizm zainspirowały NeoNail do stworzenia kolekcji Liberté 8 pastelowych lakierów! Wraz z nią, otrzmujemy dodatkową pewność siebie i charyzmę, płynącą z fuksjowego Lady Liberty, żółtego Funky Soul czy też niebieskiego Divine Blue. Za tymi i pozostałymi kolorami z palety stoi energia i żywiołowość.  Liberté – bo wolność to wybór!

W mojej wiosennej propozycji stylizacji paznokci jako główny kolor wybrałam Crazy Fantasy zakochałam się w tym kolorze od pierwszego ujrzenia! To dla mnie właśnie kolor wolności! Cudowny, bardzo energetyzujący róż, który pięknie wygląda w towarzystwie pozostałych kolorów z tej kolekcji. Klasyczny manicure francuski noszę bardzo rzadko ale miałam ogromną chęć na odrobinę szaleństwa i zrobiłam a’la francuski ale mulitcolor. Od kiedy noszę tę stylizację już wiele osób zwróciło mi uwagę, że świetnie wygląda taki manicure. 

NeoNail Liberte Collection
NeoNail Liberte Collection
NeoNail Liberte Collection

Lakier hybrydowy w odróżnieniu od tradycyjnego lakieru do paznokci, nie pęka, nie kruszy się, ani nie odpryskuje, bez obaw można w nim wykonywać wszystkie czynności domowe. W chwilę po zabiegu paznokcie są od razu suche, więc nie ma obawy, że przypadkowo zepsujemy efekt pięknego manicure. Lakier hybrydowy gwarantuje intensywny kolor i niepowtarzalny blask, tzw. „efekt mokrego paznokcia”. NeoNail to innowacyjne produkty, które łączą w sobie właściwości tradycyjnych lakierów do paznokci i elastycznych żeli UV .  Marka NeoNail nieustannie udoskonala swoje produkty , by nadążały za naszymi potrzebami. Wzbogacone w innowacyjne formuły działają tak, aby manicure był wyjątkowo trwały. Ale to nie tylko świetnej jakości formuły! To także przepiękne kolory lakierów i wyjątkowe edycje limitowane!

NeoNail - Liberte Collection
NeoNail - Liberte Collection
NeoNail - Liberte CollectionNeoNail - Liberte CollectionNeoNail - Liberte Collection
NeoNail - Liberte Collection
NeoNail - Liberte Collection
NeoNail - Liberte Collection

NeoNail - Liberte Collection

NeoNail - Liberte Collection
NeoNail - Liberte Collection
Autor