Benefit  Roller Lash mascara

Dobry tusz do rzęs to już połowa udanego makijażu oka. Czasami wystarczy tylko wytuszować rzęsy aby oko się otworzyło i nasza twarz nabiera zupełnie innego wyglądu. Choć nie zawsze nakładam cienie na powieki , tak bez tuszu na rzęsach nie wychodzę. Moje rzęsy nie są najgorsze, dbam o nie i je pielęgnuję niemniej jednak mam dość małe oczy , a to wiąże się z koniecznością używania maskary. Większość dostępnym maskar , z wielu firm miałam już okazję używać ,mam swoich faworytów, a ostatnio dołączyła do nich nowa maskara marki Benefit Roller Lash , o której dziś słów kilka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Benefit  Roller Lash mascara to maskara , której zadaniem jest wyraźne, mocne podkręcenie i wydłużenie rzęs.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Typowe dla marki Benefit , nieco filglarne opakowanie kryje 8,5 g produktu.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Maskara zaopatrzona jest w  szczoteczkę z haczykami Hook ‘n’ Roll™, która obejmuje, rozdziela, unosi i podkręca rzęsy… podczas, gdy specjalna podkręcająca formuła utrzymuje sie na rzęsach przez 12 godzin.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Dodatkowo maskara zawiera prowitaminę B5 oraz serynę, składniki znane ze swoich wartości odżywczych i pielęgnujących.

Benefit  Roller Lash mascara doskonale rozczesuje rzęsy i je podkręca. Już jedno pociągnięcie tą maskarą pięknie wywija rzęsy do góry. Szczoteczka jest poręczna , jej kształt i rozmieszczenie haczyków umożliwia dotarcie do najmniejszych włosków. Maskara nie rozmazuje się, nie odbija się . Szybko zasycha pozostawiając rzęsy elastyczne i lśniące. Demakiajaż tej maskary nie stanowi żadnego problemu. Jeśli macie proste, mało podatne na wywinięcie rzęsy polecam gorąco tą maskarę !

Efekt na rzęsach :

DSC01326_Fotor_Collage

SONY DSC

 

Mieliście okazję sprawdzić już tą maskarę ? Jakiego efektu oczekujecie od tuszu do rzęs?

 

Autor